Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valahogy le kellene fogynom,...

Valahogy le kellene fogynom, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Az van, hogy le szeretnék fogyni, de egy lusta dög vagyok, és imádok enni. Szeretném elérni, hogy ne akarjak enni minden 10. percben. Csak, hogy féreértés ne essék nem vagyok se kövér, se dagadt, csupán telt. Mások szerint csinos, míg szerintem kicsit dagi. Lényeg a lényeg, hogy érjem el, hogy naponta ne egyek 5-6x? Ne akaraterőt mondjatok, mert az nincs >< Valami ötlet?

2014. aug. 24. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor az étel összetételén változtass.

azt gondolom tudod,hogy a szénhidrát a felelős leginkább a kalória pluszért,ezeket kell csökkentened és helyette több húst,tojást,zöldséget és igen nem elírás zsírt enned.

2014. aug. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Marsu válasza:
Pont ez a problémám, le kellene fogyni valahogy, de annyira lusta vagyok, hogy a videóban látottakat 21 perc, biztos nem bírnám ki.
2014. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a napi 5-6 evéssel, anyagcsere sebességének magasan tartásához kell a gyakori evés, csak mást kell enni, mint eddig. A gyors felszívódású szénhidrátokat kerüld leginkább, mint pl a tészták, kenyér, péksütemények, cukros üdítők, helyettük keress rá az alacsony glikémiás indexű (GI) szénhidrátokra. A gyors szénhidrátok amellett, hogy gátolnak a fogyásban éhségérzetet is generálnak, ezért ennél állandóan...
2014. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem baj a napi 5-6 x evés, de változatos legyen, egyszer egy kis gyümölcs, a következö egy kis gabonaféle, vagy föttétel, de ne fald fel a konyhát, csak kisebb adagot, fél tányérnyit, és az étkezések között teljen el minimum 3 óra. Abban a 3 órában pedig kocogj, ha elunod indulj el úgy, hogy zenét hallgatsz közbe, mert ilyenkor szinte repül az idö, észre sem veszed, hogy már egy órája kocogsz (nekem ez bevált) vagy mozogj valamit!

Remélem segítettem! :-)

2014. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!