Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnaptól egy 5 napos léböjt...

Newgirl_ kérdése:

Holnaptól egy 5 napos léböjt kúrába kezdek. Nagyon jót tesz a szervezetnek, kitisztulok. Szerintetek mennyit fogyhatok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 kilóval lehet, hogy kevesebb leszel, de fogyni talán csak fél kilót fogsz
2014. aug. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak ártasz magadnak, de hát mindig lesz valami új marhaság. Az a fél kg súlyveszteség is izom lesz, amitől csak rosszabbul fogsz kinézni. Szerinted, ha megvonod a tápanyagot, akkor miből lesz a szervezetnek energiája? Mert nem zsírból, az biztos, azt nem ilyen célra tartalékolod. Az izmot könnyebben tudja lebontani a szervezet, ezért ahhoz fog nyúlni először.

Inkább normális diétát csinálj, amely tartalmaz mindent, valamint sportolj.

Amúgy mitől akarsz kitisztulni? A szervezet folyamatosan tisztítja magát, főleg, ha normálisan kajálsz, mindenféle szemét nélkül, amire nincs szüksége a szervezetnek, akkor az egyáltalán nem megterhelő neki.

2014. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogyatekos
2014. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ártani nem fogsz magadnak. De ezt majd úgyis érezni fogod. Fogyni nem fogsz annyi hogy kiürülnek a beleid az kb 2 kiló lesz.
2014. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyit elérsz vele, h kitisztul belőled a bélsár, így derékban pár centivel és pár kilóval könyebb leszel. Ha 5 napig tényleg csak iszol (nem cukrosat), akkor max. 5 kilóval leszel könnyebb, persze ez csak abban az esetben igaz, ha túlsúlyos vagy, ha csak pár kg felesleg van rajtad, akkor kevesebb megy le, kevésből már nehezebb súlyt veszteni mint többől.
2014. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pinkpancser ***** válasza:
Megfelelő étrenddel és mozgással jobb és tartósabb hatást érsz el! Ja és éhezni sem fogsz :)
2014. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokat ennyi idő alatt nem lehet fogyni zsírból, arra sokkal jobb módszerek vannak, amik vigyáznak az izmokra is...

A test ilyenkor ketózisba kerül, mert mit tudna mást tenni szegény, s elkezdi bontani a zsírt, de tápanyagbevitel nélkül azért az izmokat is. Az agynak ilyen rövidtávon még mindig kifejezetten glükózzal működik, amit a test szépen meg tud oldani izombontással. Fehérje is kell a test működéséhez, ami megint csak az izmokból kell jöjjön, mert nincsenek külön fehérjeraktáraink.

Inkább a szénhidrátot vidd le, az nem eszenciális tápanyag, de fehérje és zsír kell a testnek (én ugyan szénhidrát nélkül sem vagyok jól, de koplalva sem, bár az még mindig könnyebb, mint nagyon keveset ennem. viszont az egészségem többet számít még a kényelmemnél is).

Azt nem hiszem, hogy különösebben ártana egy egészséges szervezetnek az ilyesmi, max. hogy nem éri meg az izomveszteség... Többet nem fogsz fogyni s szerintem méregtelenedettebb se leszel, mint rendesen étkezve...


A fogyás egy része tehát izom s víz lesz, illetve salakanyag... S csupán nem jelentős mennyiségű zsír (szerintem nincs ember a világon, aki megmondaná, mennyi, gondolom eléggé emberfüggő).

2014. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
agy* (így jár az, aki máshogy kezdi a tagmondatot, mint ahogy befejezi és nem olvassa el, csak felületesen)
2014. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!