Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés utáni diéta során...

Szülés utáni diéta során tanácsokra lenne szükségem!?

Figyelt kérdés

95 kg-nál kezdtem el a diétá, szülés előtt sem voltam sovány, de 20 kg-t szeretnék leadni.

Úgy kezdtem, hogy heti 3x eljárok aerobicra, ez van közel és elérhető áron. 1 órát tart.

Ezen kívül nem eszem kenyeret, a krumplit viszont szeretem és segít, h a húst meg tudjam enni. Heti 2x eszem krumplit, próbálok sok folyadékot és gyümölcsöt enni, pl dinnye, alma, kevés szőlő...ami van itthon, mivel a büdzsém korlátozott nem engedhetek meg magamnak diétás termékeket.

Napi egyszer eszek főtt ételt, magam készítem, a leveseket "soványra" készítem, a második pedig van hús, vagy rizs, tészta, hagyományos vacsorá, mivel a férjem estére ér haza, ezen változtati nem fogok, örülök, hogy együtt ehetünk....persze ekkor sem fogyasztok kenyeret és a második fogásnál odafgyelek, hogy kevés köret, több hús és pótolom paradicsommal vagy egy joghurttal. Édesség szempontjából, nehezen élem meg, mivel imádok mindent ami édes, sütök süteményeket is, napi egy szeletet engedek meg manaknak...kb heti 1x.

Május közepőn kezdtem a diétát és június végén 84 voltam. Ekkor történt egy változás.....ami miatt fel kellett függesztenem a tornát, dolgozni sem tudtam és felszökött a súlyom 88ra. Szombaton újra kezdtem, csak kipótoltam teával,amitől wczel többször...eddg nem nagy hatása van...keveset járok...de még iszom.

Tudtok e valami tanácsot adni, hogy jól csinálom e amit csinálok és mivel tudom elősegíteni a súlyvesztést, Nem akarok hirtelen, sokat....csak nehéz ellenállni és úgy érzem hosszú távon ez nem fog így működni. Minden tanácsot szívesen várom! Köszönöm!


2014. aug. 26. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen tea? fogyasztó tea, amitől megy a hasad? mert ha az, azt felejtsd el
2014. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen székrekedés elleni fogyasztó valami....iért felejtsem el?
2014. aug. 26. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább egyél rostokat, többet érsz mint ezzel, csak szétcseszed magad belülről

nem egészséges egész nap a wc-re járkálni

2014. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Eloszor is mennyi idos a gyerek arra gondolok hogy szopik e még. Mert ha nem akkor sztem ez igy jo..a heti 3 szori mozgas az tok jo esetleg megtoldhatod napi sétakkal. Edesseget sztem inkabb reggel ha nem birod megallni meg ha mindent megvonsz magadtol ugt is az lenne a vege h kiennéd a hütot. Szerintem kezdetnek ez jo. Iktass be az etrendedbe még zabpelyhet az nem draga a lidlben egy nagy zacsko 100 vhany forint azt ehetned reggelire fahejjal kis mézzel es ezzel kivalthatnad az edesseget. A gyümolcsok is olcsok most azt is fogyaszthatod desszert illetve ragcsaként. A folyadekbevitel is fontos de fokozatosan emeld a bevitelt ha eddig keveset ittàl.
2014. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szopizik a gyermekem, ilyen szempontból szabad a diéta. A zabpehely jó ötlet, köszönöm!
2014. aug. 26. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!