Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom magamról hogy vékony...

Tudom magamról hogy vékony vagyok de még szeretnek fogyni. Mit tegyek? 13L

Figyelt kérdés
Hello 13 éves vagyok 170cm magas és lány. Pár napja történt egy olyan hogy a fiú haverom látta a facebook beszélgetésem ahol pont mondtam hogy kicsit meg kedveltem. Nagyon el szégyelltem magam, nem ettem nem aludtam ..kb 1 hét alatt le fogytam 53 kg-ra (57kg voltam előtte). Most pedig már megint beszélgetünk.. néha még mindig rám jön egy ilyen hányinger érzés mikor bele gondolok hogy látta de már nem zavar annyira nincs miért idegeskednem de sajnos Meg tetszett az hogy le fogytam..nem komoly szóval hogy ha ennem kéne nem lenne gond viszont ha eszek ilyen hányingerem van :/ egy nap csak egyszer eszek! vékony vagyok de még fogyni szeretnék.egyszer eszek egy nap AKKOR IS NAGYON KEVESET és hányingerrel :( FÉLEK HOGY ÖSSZE SZŰKÜLT A GYOMROM .. mit gondoltok? mit tegyek?

2014. aug. 26. 21:17
 1/10 anonim válasza:
43%
Először is nagyon sok folyadékot igyal éves közben mert az tágítja a gyomrot es ne nagyon akarj fogyni mert ez pont jo es a nagyon vékony lányokat nem szeretik a fiúk 14/F
2014. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A sok víz evés közben felhígítja a gyomorsavat. Nem hiszem, hogy gyomorszűkülés lenne vagy hogy az olyan sokat változtatna az ember életében...

A hányinger nagyon nem normális, de ahogy olvasom, nem régóta tart még...

Miért eszel napi egyszer?! S mi a túrónak akarsz fogyni, ha már így is fogytál, pedig nem is akartál?

2014. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak nehogy átmenj testképzavarba.

[link]

2014. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem nagyon szeretnék fogyni .. jól érzem magam a bőrömbe csak nem érdekelne hogy ha meg fogynék.

És azért eszek 1 nap egyszer mert nincs kedvem enni mert ahányszor eszek hány ingerem van .. imádom a pizzát es valamelyik nap azt vett nekem az anyukám és nem kellet :/

próbálok enni de nem megy :(

2014. aug. 26. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit evés közbe: tvzz, internetezz, beszélgess anyukáddal a lényeg, hogy ne az evésre figyelj. Szerintem nem a szervezeteddel van a gond hanem rástresszelsz az evésre azért lesz hányingered. Egyébként jó lenne ha beszélgetnél anyukáddal ezekről az evés gondokról.
2014. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el futni, biciklizni vagy valami más mozgást kezdj el, légy sokat a szabad levegőn, az majd meghozza az étvágyadat és segít levezetni a feszültséget. Nem éri meg egyébként egy fiú miatt ilyen szinten bestresszelni magad.
2014. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki .. nem nagyon figyel rám

azt mondja h ne viselkedjek úgy mint egy 20 éves ..meg hogy szerelmes vagyok ... de én tudom magamról hogy ez nem aról szól

2014. aug. 26. 22:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust.
2014. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Sajnálom, hogy anyukád így viselkedik :( Nincs esetleg más felnőtt a környezetedben aki figyelne rád? Ha nincs énis azt javasolnám, hogy keress fel egy pszihológust, akivel nyíltan beszélgethetsz ezekről és meghallgat esetleg tanácsot is tud adni.
2014. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen már jóbban vagyok.

tegnap erőszakkal ettem én sok vízet ittam ...

:) és ténzleg nem érri meg egz fiu miatt :)

2014. aug. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!