Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kg-ot szeretnék fogyni 1...

15 kg-ot szeretnék fogyni 1 vagy másfél hónap alatt! Adtok nekem részletes tippeket? (Kritizálók kimeljetek! )

Figyelt kérdés

14 éves vagyok

70 kg

173 cm magas


Nagyon látszik a hasam és a combom elképesztő...( létszi a kérdésemre adjatok választ! Ne beszéljetek olyanokat hogy nem lehet meg ilyenek!



2014. aug. 26. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hazudni fogunk vagy hallgatni, mint a sír...


A tények makacs dolgok, bár egyeseket ez nem hat meg.

2014. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nem ilyenkor kell sípolni, hogy jajajajaj, hanem nem kellene annyit falni... Persze, egy hónap alatt, mi? Az jó lenne... Mennyi idő alatt híztál el?? Egy hónap?? Gyökér.

Menj el a sebészetre zsírleszívásra.

2014. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zsömii válasza:

Ezt sajnos te se gondolhatod komolyan :(

Nagyon fiatal vagy még rengeteget fog változni a tested az elkövetkezendő 4-6évben.

a 173centidhez nem olyan vészes a 70kiló, nem lehetsz duci én max. -5-6 kilót javasolnék és az meg van 1-2hónap alatt :) Nagyon egyszerű a recept: Napi mozgás, semmi kenyér (pláne nem fehér!), sok zöldség-gyümölcs, semmi gyors kaja vagy nasi, no cukor!

2014. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem mondhatjuk hogy nem lehet akkor maris lehetsegesse valik?
2014. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amit a 3. ir, én is azt irnám. sok mozgás és normális napi 5x étkezés normális adagokkal. lakj jol de ne tömd tele magad. igy elhizni sem fogsz. ez a titok.
2014. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyébként 14 évesen szerinted kit érdekel? magadat fogadd el a többi meg k--mindegy ha ez megy lelkileg sem fogsz kikészülni, és ez a normális. majd ha x-lábad lesz akkor kezdödnek a problémak, de odafigyelsz magadra minimálisan, annyira soha nem leszel dagadt.
2014. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fizikailag lehetetlen te szerencsetlen!
2014. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akor te heti 2,5 kg-ot akarsz fogyni? Most megírom neked hogy képtelenség de te tudod! Én 4-4,5 hónap alatt tudnék annyit fogyni ha így folytatom a mostani diétám.
2014. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ennyit ennyi idö alatt nem lehet de elkezdeni igen. Privátba irok neked ha akarod pár tippet.
2014. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!