Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne laposabb hasam?

Hogyan lehetne laposabb hasam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy elsodlegesen nem fogyni szeretnek ,mert nem vagyok kover szerintem(170cm/60kg)viszont a hasamon van 2-3kg plusz ,amit muszaj lenne valahogy levarazsolnom. Kb.1hetem van ra:( Tudnatok tanacsot adni?

Elore is koszonom!:)



2014. aug. 27. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Gondolkozz hamarabb.

Helyi zsírégetés nincs.

2014. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amit szeretnél, olyat nem lehet.
2014. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jo ,persze tudom ,nincs helyi zsiregetes,csak gondoltam van valami amivel par nap alatt azt a 2 kilot a hasamrol ledobhatnam..mittudomen nem eszek egy hetig vagy ilyesmi:DDdd

Nem baj ha utana visszajon ha elkezdek enni ...az az egy nap lenne a lenyeg

2014. aug. 27. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább kerüld a puffasztó dolgokat, tej, hüvelyesek stb. A zsír nem megy le, de talán laposabbnak fog tűnni.
2014. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt megpróbálhatod ha gondolod (csak egy tipp) 1 kiló biztos lemegy. 1 hét múlva állj vissza a kajálással, mert ez az étrend durva kalória mínusz, plusz kevés a zsír és a CH is. Viszont a fehérje az megvan hogy izomból csak keveset, zsírból meg többet veszíts. 1 hét az nagyon kevés máskor hosszabb távra tervezz :DD

A 3x-i edzés egy héten az maradhat, formában tarthatod magad :)


Felkelés után egy nagy pohár víz + 1.000 mg C-vitamin

Edzés éhgyomorra, felkelés után: csütörtök-szombat- hétfő

Hasra mehet ez:

https://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo

5 perc pihenő és mehet ez

[link]


Edzés napokon délután, pihenőnapokon reggel felkelés után, 40-60 perc tempós gyaloglás. Könnyedén hogy a pulzus 130 alatt maradjon, tehát levegőkapkodás nélkül tudj visszaválaszolni ha kérdeznek.


Kaja: Főzés előtti súlyok, 300g csirkemell, 80g rizs

Edzés után (pl 8 órakor) 4 kisebb tojás sütve főzve egy marék párolt zöldség (brokkoli)

11 óra 100g párolt csirkemell egy marék p.zöldség

14 óra 100g párolt csirkemell egy marék p.zöldség +40g főtt rizs

17 óra 100g párolt csirkemell egy marék p.zöldség +40g főtt rizs

20 óra 100g sovány túró

2014. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
huuu nagyon koszonom,megprobalom mindenkeppen:)) tudom ,kicsit hamarabb kellett volna gondolkoznom:(
2014. aug. 27. 21:22
 7/8 blazeeee ***** válasza:
Az előttem szóló mindent szépen normálisan, és egyszerűen leírt! Nincs is itt semmi dolgom! Ja, de: Nagyon sok sikert kívánok !
2014. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia én is sok siker kívánok, és próbáld meg a kalóriabázist nekem segít
2014. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!