Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hízhattam ennyi...

Szerintetek hízhattam ennyi kajától 1 hét alatt?

Figyelt kérdés

Nem számolom a kalóriákat, szóval nem tudom megmondani, hogy eddig, hogy ettem, szóval csak kíváncsiságból.


Reggeli általában egy fél szelet kenér, 3 szelet sonkával, 2-3 lapka sajttal, egy két tojásos sonkás rántottával. Plusz 2 csésze tea.


Ebédet általában nem ettem, max 1 almát.


Vacsora, egy csésze valamilyen leves. Ha sűrűbb, gulyásosabb volt, akkor a nem ettem meg mind.

Másodiknak általában rizs volt és kapros mártásban csirke mell filék. Egy nagy tányér volt telerakva vele, a felét általában megettem. Volt egyik nap pizza vacsira, akkor megettem két kisebb szeletet a 28 cm-es pizzából és még pár harapás rántott húst.


Édességek.

Egy nap ettem egy gombóc fagyit, 1 linzert, 1 szelet zserbót. Ettem befőttet is.


Szerintetek?


Amúgy általában elég kiegyensúlyozottan eszek. Nassokat egyáltalán nem fogyasztok.



2014. aug. 27. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Pattanj rá a mérlegre és megtudod. Szerinted mi tudjuk? Igazából semmilyen fontos adatot nem adtál meg a kajádon kívül.
2014. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Milyen fontos adatok kellenének?


163 cm / 50 kg


Egésznapos túra, strand, kalandtúrák...mint mozgás ilyenek?

2014. aug. 27. 22:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem jó a mérlegünk most.
2014. aug. 27. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy érzed, hogy híztál? Ha nem, kit izgat? Ugyanennyi idő alatt legkésőbb vissza is megy.

Amúgy te most koplalsz, vagy mi ez?

2014. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak megpróbáltam nem túlenni magam.
2014. aug. 28. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Basszus, honnan a bánatból kéne tudjuk, hogy híztál-e? Beszarok... Én biztos híztam volna ennyitől, de ismerek sok olyat akik naponta 2x-3x ennyit esznek és egy dekát nem háznak. Állj fel egy mérlegre és megtudod. Amúgy sokat biztos nem híztál, max 1 kg...
2014. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!