Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek személyes tapasztala...

Valakinek személyes tapasztalat, vagy néhány jó tanács?

Figyelt kérdés
Konditerembe szeretnék járni.A gond csak az, hogy nem merek.. félek, hogy az embere rosszul néznének rám, esetleg össze súgnának a hátam mögött, hogy mit keresek én ott. Régebben rendszeresen sportoltam, de egy ideje felhagytam ezzel a szokásommal, és kicsit elszaporodtak a plusz kilók. Rendszeresen és egészségesen táplálkozom, de némi mozgás nem ártana. Tudna esetleg valaki segíteni hogyan győzzem le a félelmemet? Rossz megjegyzéseket nem kérek! előre is köszönöm a válaszaitokat!

2014. aug. 27. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki nem fog kinézni a konditeremből, emiatt ne aggódj, meg egyébként is miért érdekel téged, hogy egy pár idegen mit gondol? Csak arra gondolj, hogy így csinosabb és egészségesebb leszel, és hamar bele is fogsz jönni a kondizásba, így aztán pláne nem lesz senkinek oka arra, hogy kinézzen onnan. Mindenki azért jár oda, hogy fejlődjön, fogyjon, hiszen azért van a konditerem.
2014. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Az ezer mérföldes út is egyetlen lépéssel kezdődik" Egy ilyen utat meg kell tervezni.

Mindenki új volt először a teremben ahova mész.

Mindenki aki ott van legyőzte ezt a félelmet ami benned is van.

Mindenki befizette a tagdíjat.

Mindenki átesett az első edzésen.

Minél többször edzel annál otthonosabban mozogsz a teremben.


Mielőtt mész, legyen egy edzés terved, tudd hogy mit akarsz csinálni.

Szedd össze milyen cucba fogsz edzeni.

Legyen meg a zseton a tagdíjra.

Benn vagy, átöltözöl.

Bemelegítesz és elkezded csinálni az edzésed, határozottan és szabályosan a terv szerint.

Legyél magabiztos :)

2014. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valahol el kell kezdeni. Oda mindenki a saját fejlődéséért megy, az, ha bárki csúnyán néz rád, nem téged minősít, mert benned van törekvés a változásra. Pár hónap és el lesz felejtve a mostani alakod, de ő ugyanolyan suttyó marad.

Én pálcika karokkal, löttyedt seggel mentem le a terembe először. Azt hittem, kinevetnek az izompacsirták és a bombanők, mégis, vagy levegőnek néztek és a maguk dolgát hajtották, vagy elismerő tekintettel kísértek, hogy képes vagyok küzdeni a kitűzött célért és nem hagyom abba. Semmi gáz, nyugi!

2014. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, most küzdősportra váltottam kondiról, de amit az edzőm mondott, az minden sportra igaz:

A hátráltató gondolatokat és érzelmeket a többi fölösleges holmival együtt tessék az öltözőben hagyni! Ha annyira ragaszkodsz hozzájuk, edzés után úgy is megtalálod őket a helyükön, de ha engem kérdezel, inkább haza se vidd! :)

2014. aug. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne vidd magaddal a lila tollboád, akkor nem fognak furán rád nézni.:D
2014. aug. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3- ez egy nagyon jó tanács, köszönöm!:) és persze mindenkinek a válaszokat!:)
2014. aug. 28. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, most akarok beiratkozni, és még életemben nem voltam. Azt se tudom a kondigépekről, hogy eszik, vagy isszák:D Kicsit izgulok én is, de majdcsak lesz valahogy:)
2014. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ahogy egy előttem szóló is írta, nem fog kinézni senki a teremből. Hogyha kisebb terem akkor általában szokás köszönni mindenkinek, ha nagyobb akkor embere válogatja ezen ne lepődj meg, de köszönj vissza ha rád köszönnek. Eleinte nekem ez nagyon furcsa volt.

Én csak azon szoktam megmosolyogni ha valaki egyáltalán nincs képben mit is akar csinálni és ha csinál is valamit azt teljesen szabálytalanul, de ezért sem szólják meg az embert. Érdemes edzéstervvel érkezni és fejben elsajátítani a különböző gyakorlatokat (pl. youtube, body.builder.hu) Az emberek 90% százaléka a saját dolgával van elfoglalva, a maradék pedig edző, akiktől nyugodtan kérdezhetsz, ha nem vagy biztos valamiben.

Hogyha egy gép foglalt az általános etikett hogy megkérdezed mennyi sorozat van még, hogyha egyedül van akkor esetleg hogy beszállhatsz-e és te se lepődj meg ha rád kérdeznek hasonló módon és ne kérdezz vissza hogy "Milyen sorozat?" vagy valami hasonlóan okosat. :)

2014. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben ú lesz!:) azt hiszem meggyőztetek:) köszönöm mindenkinek, összeszedem magam és lemegyek:)
2014. aug. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!