Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Unalmamban eszek! Hogy álljak le?

Unalmamban eszek! Hogy álljak le?

Figyelt kérdés

Unalmas a munkám, jelenleg unalmas számomra minden ami körülvesz, ígyhát eszek.

Mit tegyek?



2014. aug. 28. 06:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rádtör a falásroham igyál meg egy nagy pohár vizet. Menj el fogat mosni, ezután nekem sosem akaródzik enni. Sportolj, menj emberek közé, találj valami hobbit ami leköt.
2014. aug. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oké, köszi.

Régebben a fogmosás és vízivás mindig segített, illetve a tudat, hogy mostmár késő van, nem "szabad" enni.

Köszönöm

2014. aug. 28. 06:20
 3/13 anonim ***** válasza:
rágógumi esetleg?
2014. aug. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mikor magam alatt vagyok, az semmi.

Köszi neked is

Mai naptól visszatérek a fogmosásos módszerre, az tuti segít!

2014. aug. 28. 07:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül,én is ezt csinálom.Sőt!Eszek,ha szomorú vagyok,eszek ha boldog vagyok,eszek akkor is ha nem vagyok éhes.Szerintem erről soha nem lehet leszokni,20 év alatt nem sikerült.Viszont sportolok,úgyhogy nem látszik rajtam,de a gyomrom előbb-utóbb kikészül.
2014. aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igyál finom teákat cukor nélkül, gabonakávét édesítővel. Nekem is ez a bajom, tudom milyen érzés. Ne legyen otthon olyan étel amit szeretsz és egészségtelen. Vékonyra szeletelt almát rágcsálj max. vagy mandulát. Mondjuk vegyél egy hétre egy csomag mandulát és oszd be. Nekem is használ még a fogmosás is.
2014. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Most dolgozok,igy majd a delutqnra leszek igazan kivancsi

Egyebkent sajnos nagyon gyakran esek ebbe a hibaba,de mindig a fogmosas es degeszre iszom magam vizzel módszer hasznal.Az eleje a nehez,ugy 3-4 nap,aztán mar szerencsére termeszetes lesz az egesz.

Koszi mindenkinek és szurkolok azoknak is,akik hasonlo cipoben jarnak!

2014. aug. 28. 08:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha unalmadban rád jön az ehetnék, csinálj pár tornagyakorlatot. Eltereli a figyelmedet és még hasznos is.
2014. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Most egy diéta miatt én is éhezem egész délelőtt (du. 1-ig nem ehetek), ebből kifolyólag találtam néhány elég jó módszert az étvágycsökkentésre. Víz ugye alap 2-3 litert simán megiszom a koplalás alatt, tea nagyon jó még mert teltségérzetet ad anélkül hogy kalóriát fogyasztanál persze cukor nélkül ha bírod. Kávé kicsit jobb teltségérzetet ad mint a tea, de annak már van néhány mellékhatása is - napi 1-2 azért belefér szerintem.

Amikor ehetek, de csak majszolnék valamit akkor puffasztott rizst szoktam enni ami marhajó mert 1db csak 40 kalória és elég jól telít, a sós változatnak pedig olyasmi az íze mint a pattogatott kukoricának :)

A legjobb módszer persze az ha lefoglalod magad valamivel!

(Mielőtt lehurrognának hogy ne koplaljak 2400 kcal-t eszem mikor ehetek minden nap.)

2014. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én olyankor eszek valami gyümölcsöt vagy a jól bevált 2 pohár víz :) de erről a fogmosásról még nem sok mindent halodtam :o az csökkenti az étvágyat?
2014. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!