Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás érdekében aerobikra...

Fogyás érdekében aerobikra járok, de csak izmosodok?

Figyelt kérdés
2 hónapja, heti 2x aerobikot végzek de nem fogytam csak 2 kg-t. Izmosabb a karom és a combom, vádlim,fenekem, dehát én fogyni szeretnék, jó sokat. Kenyeret és csokoládét nem eszek, főzök és odafigyelek. Mit rontok el?
2014. aug. 28. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Jó. És most a lényeget is tessen. dagi vagy, azért akarsz fogyni, vagy mi? :D

(Előzetesben zárójelben annyit, hogy MINDIG az izomzatod fog először fejlődni, tökmindegy mit sportolsz)

2014. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
20 kg-t kell leadnom. Köszönöm a jelzőt, nagyon tapintatos voltál!
2014. aug. 28. 14:01
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát én is így jártam... Egy éve folyamatosan úszok, most már súlyzós edzésezek is... Azóta felment tartósan 3 kiló. :((((


Centiben nem, hanem mindenki szerint izom. De én nem ezt akartam!!!!!

2014. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

2 lehetőség van

1. Csökkent a testzsírszázalékod és előbújtak az izmok

2. amúgy sem volt magas testzsírszázalékod és ténylegesen nőtt az izmod


Egyébként nem tudom mit rinyáltok, hogy felment pár kg izom.

2014. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azért rinyálok, mert a zsír nem megy le!!! És dolgozom érte, hogy lemenjen, mert van belőle bőven, akkora kötényhas, hogy csuhajja...és semmi. Mit érek az zommal, a zsír alatt?? Én fogyni szeretnék, nem jó erre az aerobik?
2014. aug. 28. 14:08
 6/19 anonim válasza:
0%
Egyél Fitness ételeket.Lehet hogy a sok meleg étel is hizlal.
2014. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
0%
Menyjél árufeltöltőnek dolgozni a napi 8óra gyaloglás biztosan lefogyaszt majd.
2014. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mit keresel ezen az oldalon, ha ilyen válaszokat adsz?

Nincs jobb dolgod?

2014. aug. 28. 14:16
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

A 6-os igen nagy hülyeséget ír..



Te mondod, hogy izmosabb a karod a combod, a vádlid a feneked,ha nem látszik, akkor te hogyan látod?

2014. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Van pár alapszabály. A fogyás kb. 70%-ban az étrendtől függ. Nem létezik olyan hogy fogyás közben izmosodsz, ez kizárt és lehetetlen.

Izmosodni csak kalória pluszban lehet, akkor is csak úgy ha megvan a fehérje, CH, zsír, optimális aránya plusz edzés és pihenés.


Zsírt veszteni csak, kalória mínuszban lehet szálkásító étrenddel pl.. Ilyenkor kizárt az izomnövekedés, ebben az esetben nagyon kevés izmot de annál több zsírt vesztesz.

Nálad az a helyzet áll fenn hogy az izom felett kezd eltűnni a zsír és mivel az izom adja a formát ezért relatíve izmosabbnak érezheted és láthatod magad.


A fogyásod azért lehet ilyen lassú, mert 1. nem jó az étrended, 2. nem elég kemény vagy jól megválasztott az edzés terved, 3. keveset pihensz 4 valami testi/lelki problémád van.

Ezek mind lassíthatják a folyamatot. De első sorban ha van egy bombajól összeállított szálkásító étrend és mellette egy tényleg jó edzés akkor havi 4 kiló mínusz lemehet egészségesen. Elkell találni az egyensúlyt. Felülvizsgálni a tényezőket.

2014. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!