Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok fogyni, mert folyama...

Nem tudok fogyni, mert folyamatosan éhes vagyok! Hogy álljam meg, hogy ne egyek?

Figyelt kérdés

Bocsi, de hosszú lesz.

Már teljesen depressziós vagyok és undorodom magamtól. Lehet, hogy a hízásom oka többek közt inzulinrezisztencia, vagy hasonló is lehet, mert több tünetem is erre utal (rendszertelen ciklus, pattanások, stb), viszont az endokrinológiára 2 hónapra!! adnak csak időpontot, én pedig NEM ÉREK RÁ, mert már hánynom kell magamtól.

Normális emberek reggeliznek, ebédelnek és vacsoráznak. Na most nálam ez megszűnt. Egyszerűen folyamatosan ennem KELL.

Reggel sokszor nem tudok, utána napközben viszont nagyon sokszor. És sokszor többet is, mint normális emberek, ami rossz, de tényleg éhes vagyok. Folyamatosan. Állandóan éhes vagyok!!! És olyankor egyszerűen muszáj ennem, mert különben remegni kezdek, hányingerem lesz, és egy hisztérika házisárkánnyá változom.

Általában éjszaka is eszek, mert olyan iszonyú éhes vagyok, hogy nem tudnék tőle elaludni. Eszek útközben is. Általában nem édességeket, de sajnos becsúszik az is néha; van, hogy remegni kezdek, és úgy érzem, azonnal meghalok, ha nem ehetek valami édességet. De ez nem szabályszerű, a tökfőzelékért pl. ugyanúgy meg tudnék halni, ha épp az van.

Tavaly november óta több, mint 20 kilót híztam. Már nem jók rám a ruháim, és legszívesebben megölném magam, ami persze nem megoldás. Utálok már emberek közé menni is.

Itthon szoktam tornázni, meg TRX-ezni. Futni kellene, de nem tudok, mert bokaszalagszakadásom volt, és a legkisebb megerőltetésre fáj. Más sportok meg pénzbe kerülnek, és nekem az nincs...


Mit csináljak, hogy ne legyek állandóan ilyen borzalmasan éhes? Ha elkezdenék Meforalt szedni, az segítene? (Cukorbetegségre és inzulinrezisztanciára adják.) Vagy mégis mit csináljak?

Nem tudom kivárni az endokrinológust! Úgy érzem, egy napot sem bírok ki tovább ebben a testben!!! Sírnom kell, ha megnézem a régi képeimet, és a páromnak sem tetszem már, ami teljesen jogos...

Az akaraterő ezen nem segít, szabályosan rosszul vagyok, ha nem eszem. 19L


2014. aug. 29. 13:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Akkor kezdtem el komolyabban hízni, mikor abbahagytam az antidepresszánsom szedését. Előtte is többet ettem, mint kéne, de egyértelműen nem híztam ennyit. Ha újra szedném, segítene?
2014. aug. 29. 13:12
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust.
2014. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Amikor nagyon enned kell egyél valami gyümölcsöt vagy zöldséget
2014. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ez orvosi esetnek tűnik... Bármit (bármilyen összetételű ételt) eszel, éhes maradsz?
2014. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Pszichológust? Lehet, hogy valami pszichés problémám van, vagy csak azért, hogy elfogadjam a nagy kövér testem? :D


Bármit eszek, mindig éhes vagyok. Főzelékek, húsok, gyümölcsök, mindegy... Mintha a gyomrom helyén egy feneketlen mélység lenne, ami mindent magába akar szippantani.

2014. aug. 29. 13:26
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Szedj adipexet. Kikapcsolja az éhségközpontot!
2014. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Azért pszichológus, mert mentálisan beteg vagy.
2014. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyertelmuen psziches problemanak tunik.


probalj meg nyers zoldseget enni, mindegy mit, repa, zold salata, uborka, paprika. Akkor az eves megvan, de nem hizol tole.

2014. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ú, ez az Adipex tetszik, rákerestem. Köszi.
2014. aug. 29. 13:38
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez tényleg orvosi eset. Az endokrinológushoz mindenképp menj el. Addig is próbálj meg egyre kevesebbet enni. Értem ez alatt, hogy pl tízóraira lecsúszott eddig 2 banán. Mostantól 1,5-et egyél majd ha már azzal rendben vagy akkor csak 1-et.

De ez minden étkezésnél így legyen.


Próbáld kerülni a finomított cukrot, összetett szénhidrátokra koncentrálj. Inkább egyél sonkás szendvicset mint kakaós csigát. A kis szénláncú cukrok nagyon megdobják az inzulint, aztán utána nagyon visszaesik a vércukorszinted. Ezt az összetett szénhidrátokkal mérsékelni tudod. De inkább húsfélék és zöldségek felé menj az étkezésbe.


Sportolni is kellene valamit. A pénzhiány nem jó mentség, mert enni van pénzed.

2014. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!