Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyra el tudom érni?

Karácsonyra el tudom érni?

Figyelt kérdés

160cm vagyok és 65kg

50 szeretnék lenni.

Valami tipp esetleg, vagy jó tanács?

És szerintetek sikerülhet?


2014. aug. 29. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Tőled függ, hogy sikerülhet.
2014. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezt tudom, de szerinted ennyit lehet ennyi idő alatt? Sárga kapszulát olvasom, erre az étrendre gondoltam:

reggeli: 2 tojásos zabpelyhes rántotta paradicsommal

tízórai alma

ebéd párolt zöldség hússal

uzsonna sovány túró,+ pár szem mandula majd edzés

vacsora fehérje shake


Ebédnél a zöldség-cukkini, padlizsán, zöldborsó, zöldbab, paprika, hagyma, paradicsom

2014. aug. 29. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó esetben elérhető. Heti félkiló fogyás az ideális.

Az étrended viszont nem a legjobb hozzá. Először is ez nagyon kevés; mindössze két teljes értékű étkezés van benne; a reggeli és az ebéd. Edzés után különösen fontos lenne kajálni, nem elég egy tejsavófehérje, kb. egy órával rá teljes értékű étkezés kell. A sovány túró az meg mehet akár közvetlenül lefekvés előtt is.

2014. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja! A gyümölcsöt és a magokat teljesen elhagyhatod. Egy alma vagy egy kis mandula nem a világ, de akkor is felesleges. Alma helyett inkább még több zöldség. A magok a zsír miatt jók, de egyszerűbb azt bevinni omega3 kapszulával, az mindenképpen kell a diétában.

Gyakorlatilag csirkemell+sok zöldség+kevés rizs kombón simán és egészségesen tud fogyni az ember, ha a zsírbevitelt megoldja omega3-al.

Szedj vitamint is!

2014. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fehérje shake nem teljes étkezés.
2014. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az nem
2014. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De az uzsonna után van az edzés, a vacsorához pedig a fehérje shaket írta, és mivel az nem teljes étkezés utána kéne még valami.
2014. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van. Ugyanezt írtam én is a harmadik válaszban...
2014. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt nem olvastam végig :D
2014. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 blazeeee ***** válasza:

Olvasd a sárga kapszulát, minden megvan benne ami kell.

Legyen több teljes értékű étkezésed ( legalább 3 ), számolj BMR-t, kalóriadeficitet, és derítsd ki mennyit kell enned ahhoz, hogy ez meglegyen. Egyszerű matek, ha szeretnéd hogy megcsináljam, írj privátban és rászánok 10-15 percet. Másoknak is szívesen segítek, tapasztaltakkal eszmecserét szintén szívesen folytatok!

2014. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!