Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combra híztam. Mit tegyek?

Combra híztam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú, 14 éves lány vagyok, 54 kg és 167 cm. Azt vettem észre, hogy a combomon lett egy kis felesleg. Szerencsére nagyon minimális, nem feltűnő. Viszont engem rettentően zavar, és szeretném eltűntetni még most, időben. A nyári szünetben biciklizni, futni mentem olyan 2 hetenként. De ugye most kezdődik majd a suli, ott heti 3x tesi van. Az utóbbi 1 hétben fitness gyakorlatokat kezdtem csinálni, minden nap 1-1,5 órát. Sajnos suli közben nem lesz időm minden nap erre, csak max heti 2x alkalommal tudom majd csinálni.


Mit gondoltok? Elég lesz a heti 2x fitness edzés és a heti 3x tesi?


Esetleg valamilyen étrendtippeket tudnátok adni?


Minden vàlaszt köszönök előre is!



2014. aug. 30. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Fuss, Forest!

És diétázz!

Teljes kiőrlésű pékáruk, barna rizs, bulgur - csökkentett mennyiségben;

Sok fehérje (hús,tojás, túró, hal stb.);

Saláta, zöldségek, gyümölcsök.

Hanyagold a zsíros kajákat, persze valamennyi szükséges a szervezetednek (tojás, olívaolaj...)

És igyál sokat!

2014. aug. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. aug. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!