Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elliptikus tréner vagy futópad...

Elliptikus tréner vagy futópad jobb ha fogyni szeretnék? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Inkább a futópad. Nekem van elliptikus trénerem, ajándékba kaptam, mert én nem vettem volna ilyet.

Nem igazán jó mert lendületből tekersz vele, nem az izmodat használod rá. Csak akkor hatásos, ha igazán nagyra állítod az erősségét,de úgy meg nem sokáig bírod.

2010. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem hamarabb volt izomlázam a trénertől,mint a futópadtól..sztem jobb a tréner.
2010. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tréner nem terheli meg úgy az izületeket, én félóra után tiszta víz vagyok, ha futópadot választod akkor ne fuss rajta csak gyors gyalogolj sokkal hatásosabb.
2010. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én diétával együtt szeretnék fogyni olyan 20kg-t ezért kérdezem .egyszer már használtam és jó volt...
2010. jan. 18. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is 20kg szeretnék fogyni nekem is trénerem van itthol igaz nem valami csúcs szuper használtba vettem de a célnak megfelel, mennyit szoktál rajta tekerni?
2010. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak! anno 30 percet 3szor egy héten..jó nagy fokozaton...nagyon jó sikert értem el vele sok lement a fenekemről combjaimról-nekem elsősorban itt van sok, vagyis ide hízok ha hízok sajna...-most már kinéztem egy gépet remélem még megvan mert meg szeretném venni....és Te h fogyózol?hány kg vagy ha meg szabad kérdezni?

sikeres fogyást!

2010. jan. 25. 07:51
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia, hát én már a kórosan elhízott csoportba tartozom, 97kg indultam eddig lement 4kg, min. 20-at muszály leadnom, végül is az álom 65-70kg (a régi súlyom) de ez még messze van.

Nem csinálok semmi különöset napi 5x eszek keveset, 6 után esetleg egy almát, puffasztot rizset, nem eszek kenyeret csak reggel tészta nuku, párolt zöldség, natúr husok ebből is inkább csirke és hal, iszom zöld teát és ásványvízet igaz ebből nem bírok még sokat inni olyan 1,5l iszok egy nap.

Ja és 30 éves nő vagyok. Te?

2010. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!