Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le lehet-e...

Szerintetek így le lehet-e fogyni?

Figyelt kérdés

Elhagyom a csokoládét meg a stb. édességeket meg a kenyeret, gyorskaját, a chipset stb.

Na ha azokat elhagyom (mást nem nagyon) akkor kb 1100-1200 kcalt veszek be egy nap de azt el is égetem mert mozgok sokat tehát kalóriaminuszban leszek. Így beindítható a fogyás?



2014. szept. 1. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogyni csak akkor tudsz, ha a bevitt kalória mennyisége kevesebb, mint amennyit a szervezeted elhasznál. Tehát a válasz, igen.

Ezen belül van még pár dolog amit ha figyelembe veszel, felturbózhatod a fogyást.

Fontos miből viszed be ugyanazt a kalóriát. Sok fehérje, kevés CH és zsír.

Reggeli után multivitamin kötelező, pl Mega Daily One Plus

Napi 5x étkezés.

Heti 3x edzés. Edzés után pedig fehérje bevitel (tojás vagy hús zöldséggel, esetleg protein turmix)

A gyümölcsökben található gyümölcscukor az egyik legrosszabb fajta, ami csaknem teljes mennyiségében testzsír lesz. 1-2 alma belefér.

2014. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát amit leirtam attol is lehet fogyni? Kb 8-9 kg-ot akarok fogyni 10 hónap alatt azzal a módszerrel amit én irtam le tudnék fogyni?
2014. szept. 1. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Sőt, 6 hónap maximum és -9kg.
2014. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha beleadsz mindent úgy a sportba mint az étkezésbe, akkor esetleg 4 hónap is elég 8-9 kiló leadására. Sok sikert! :)
2014. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. szept. 1. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az nagyon jó de ez a 1100-1200 nagyon kevés. Ha egészségesen étkezel, akkor nem a kalóriától fog függni.
2014. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!