Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki koplalt és...

Van itt valaki aki koplalt és fogyott tőle? Ha igen mennyit és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább egészséges,kiegyensúlyozott étrenden járna az eszed.
2014. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

S csak mert valakinek bejött, mert szerencsés alkat, vigyázott és nem sok izma volt, amit elveszthetett vagy nem érdekelte (vagy koplalt, de fehérjét azért normálisan evett, nem az igazi, de jobb, mintha semennyit), nem biztos, hogy Neked be fog. S miért választanál egy testet-lelket stresszelő, nagy kockázatot jelentő módszert?

2014. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 60-ról 41kg-ra fogytam le kb egy év alatt. Napi egyszer ettem,mindig 1órakor. Nèha azért csokiztam:-D Mikor mår nagyon durvån fogyóztam elvoltam citromos vizen pufirizzsel. A vége kórhåz lett. Kihullott a hajam fele,nem menstruåltam,egy év volt mire a vashiåny,vitaminhiånyt és hasonlókat pótoltam.:-S
2014. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úristen, egy év? A párom 7 hétig csinálta, s evett, csak keveset s dolgozott. Viszont simán lefogyott, a mázlista, zsírból, azóta kövér helyett egész karcsú, lehetne találni még pár kiló felesleget, mert ment vissza valamennyi, persze, de így is jó és ezt tudja tartani... Na ezt nem hiszem, hogy sokan megcsinálják, tuti szerencsés alkat kell hozzá. Ezért nem szoktam ajánlani senkinek. Nekem biztos nem menne, én stagnálni tudok remekül és kaparom a falat, ha éhes vagyok (illetve nem, jobb módszerem van, eszem).
2014. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A koplalós vagyok. Nekem nem volt nehéz,bevoltam kattanva. Semmi nem jårt az eszembe csak az,hogy fogynom kell. Mindig azt hittem pl.ha a buszon nevettek,h biztos az én dagadt testemen nevetnek,holott kiållt minden bordåm:-S mai napig nem tudom elfogadni a külsôm,pedig ållitólag szép vagyok. Ez egy betegség nålam sajnos.:-(
2014. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 évesen csináltam. 100 kilót mutatott a mérleg, mikor elkezdtem a koplalást, valódi koplalást. Az első hét végére 93 kiló lettem. Csináltam pár hónapig, akkor már lazábban folyadékot ittam (tej, kakaó, paradicsomlé, de csak ezeket) 78 kilóra fogytam. Természetesen mindet visszahíztam, sőt, többet is. Most 33 éves fejjel másképp látom a dolgokat. Mivel 114 kilóval szültem és előjött minden bajom, és a két gyerekemet szeretném felnevelni inkább életmódot váltottam koplalás helyett. Jelenleg 93 kiló vagyok és nem rohanok sehová fogyás szempontjából. Nem hajt a tatár, de ezeket a kilókat vissza sem szedem...

Koplalást senkinek nem javaslok!!!

2014. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!