Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A felsőtestem már nagyon...

A felsőtestem már nagyon vékony, de a combomon és fenekemen még mindig van felesleg. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
174cm és 58 kg vagyok jelenleg. Körte alkat vagyok, és a felsőtestemen már semmi zsír nincsen, kiáll a csípőcsontom, látszanak a bordáim, és szinte már nem tudok sehol hátradőlni, mert érzem, hogy minden nyomja a hátamon lévő csontokat..Viszont comb-fenék tájékról nagyon szeretnék még fogyni, és tudom, hogy nincs helyi fogyás. Amilyen hülye szervezetem van, úgy sejtem hogy további fogyás hatására még mindig nem a kellő területről menne le, hanem még jobban lecsontosodna a felsőtestem, pedig már így is ijesztő...Régebben duci voltam (76 kg), a mostani fogyást 63 kg-ról kezdtem, tehát 5 kg ment le. Van valami tipp arra, hogy hogyan fogyjak fenék-comb területről anélkül, hogy a felsőtestem egy végstádiumban lévő anorexiás benyomását keltené? Azon kívül, hogy inkább akkor fogadjam el, hogy alulról teltebb vagyok...
2014. szept. 1. 13:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy rendszeresen futok, és kitöréseket, guggolásokat csinálok.
2014. szept. 1. 13:50
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Tömegnövelő értend + fullbody edzésterv
2014. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Inkább izmosodnod kellene egy kicsit felsőtestre. Az izmos vállak pl. optikailag karcsúsítják a széles feneket, csípőt!

Egyébként kilóban nagyon kevésnek tűnsz, nem hiszem, hogy fogynod kellene. Én 174 cm-hez 65 kg vagyok, igaz edzeni járok heti 2-3szor terembe, de sokkal jobban érzem magam, mint amikor gimis koromban 55 kiló voltam és csontsovány...

2014. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is az izmosodás mellett vagyok :) Nagyon kevés hájjal is remekül tud kinézni egy felsőtest, ha izmos :) Persze az egészségileg szükséges szintet érd el. S ahogy írták, egy izmosabb, nagyobb felsőtest az alsótestet is csökkenti optikailag...
2014. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De izmosodni tudtommal csak tömegnövelő étrend mellett lehet, és az izom mellett zsír felszedésével is jár, nem? Semmiképp nem szeretnék hízni:( Még akkor sem, ha optikailag oké lenne a dolog. Van némi testképzavarom, egyszerűen kell a tudat, hogy 60 kg alatt vagyok, és örülök, hogy ez most lement..Vagy ha eljárok konditerembe, érhetek el némi eredményt akkor is, ha diétás étrendet folytatok?
2014. szept. 1. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor maradj csúnya.
2014. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy csúnya lennék:D Az, hogy nem vagyok teljesen elégedett magammal, nem jelenti azt hogy csúnya vagyok, vagy hogy annak érzem magam.
2014. szept. 1. 18:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell az izom, simán megoldaná a hátradőlési problémáidat! Nekem alapból gyenge a hátizomzatom, kényelmetlen volt szőnyegen-pléden feküdni, de amióta célzottan edzek hátra, nincs ilyen problémám.
2014. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igaza van az előttem lévőknek.


Mert szerintem nagyon nem szép ha valakinek úgy látszanak a bordái mert most a modellek 20kg-osak.


Szóval hízz próbálj olyan gyakorlatokat csinálni amik ezekről a területekről égetik a zsírt. És nem hiszem hogy olyan nagy felesleg van.

2014. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!