Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek itthon reggelire,...

Mit egyek itthon reggelire, hogy egy kevés tízóraival bírjam a napot?

Figyelt kérdés

suli miatt fél3kor, de van, hogy fél4kor ebédelek. a tízóraim teljeskiőrlésű kenyérből szendvics, és/vagy valami gyümölcs lesz. de ez nagyon kevés, 6-7 órát ennyivel nehéz bírni... ezt tavalyról tudom. ezért jó lenne itthon reggelivel jól lakni. de egy tányér zabkása vagy egy 3 tojásos rántotta eddig nem hatott ki sokáig.


mit kéne ennem, hogy jól lakjak, és ne legyek éhes 1-2 óra múlva?


2014. szept. 1. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
6-7 tojás mellé zabkása (általában nekem vagy az előbbi vagy az utóbbi van, a kettőt nem kombinálom)
2014. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés? 5 tojásos rántotta? Zsírban sütve, zöldségekkel...? :D

A zabkását még értem, az szénhidrát, sokan megéheznek az ilyesmitől, bár egyesek esküsznek rá, hogy 30g zabkásával délutánig vidáman futkároznak. Nem vagyunk egyformák.

Én speciel a zsírtól és a sok kalóriától lakom jól.


S miért nem tudsz több tízórait vinni?

2014. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem túl sok? :D soknak hangzik de lehet nem az :)
2014. szept. 1. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
30g zabpehelyből készült zabkásával*
2014. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudnék többet, de minél korábban eszem annál jobb :D
2014. szept. 1. 15:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beleszólok :P Sok-e 6-7 tojás? Embere válogatja. Ha hasonló kalóriamennyiséget eszel napi 5-ször, az pl. a legtöbbünknek durván sok kalória. Egyesek pedig félnek a tojástól, legalábbis a soktól vagy a sárgájától, bár ez nem megalapozott. S bizonyára van, akinek nem esik jól, főleg kenyér nélkül.
2014. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!