Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyek a menzán vagy ne? Hogy...

Egyek a menzán vagy ne? Hogy oldjam meg az ebédet?

Figyelt kérdés
A menza nálunk kb 6000 Ft. havonta és nem is olyan rossz mindig lehet választani meg elég jó a kaja is csak az a baj nem tudom miből csinálják. Ha étteremből rendelnénk nekem ebédet az kb 15-20000 Ft. lenne. Viszont azt anya nem tudja mindig megoldani hogy itthon ebéd legyen mert estig dolgoznak, nekem meg nincs időm délután főzni. Suliba amúgy is nem jövök haza hamarabb mert a többiekkel mindig beülök az ebédlőbe és megvárom őket. Nem tudom hogy menzán egyek vagy hogy oldjam meg az ebédem. Amúgy nem fogyóznék, csak egészségesebben akarok étkezni és nem visszahízni. 16/L
2014. szept. 1. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk másnap este vagy reggel megcsinálod a napi kajád.
2014. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Én este 8kor főzök és dobozolom másnapra a teljes napi kajámat, friss alapanyagokból, egészségesen. Ideje felnőni, és ha egészségesen akarsz élni, felejtsd el a menzakosztot! Egy rakás xar, látatlanban fogadok rá! Valamit valamiért!
2014. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pl nagyon jó a menzai étel.Zöldség levesek, párolt rizs, zöldségek, natúr sültek mindig vannak.
2014. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mehet a menza. Reggeli, tízórai, uzsonna vacsora legyen rendben. Reggeli után multivitamin. Tízóraira mehet egy csirkés zöldséges szendvics. Uzsira mehet tojás zöldséggel, este mehet egy kis túró vagy hús zöldség.

Heti 3x edzés és rendben vagy.

2014. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan egyél ott! Nem kell azért megőrülni az egészséges étkezés címszó alatt.


Egészséges pl. az, ha rendesen eszel főtt ételt is napközben, nem pedig este későn, mikor már nem kéne ilyesmit.

2014. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyél a menzán, sokkal jobban jársz. Azért nem egészségtelen az annyira. Elvégre szokott lenni A-B menü. tudsz választani, ha meg nagy ritkán olyan lenne akkor nem eszed meg. De nyugodtan megeheted, mert ha az összes többi étkezésed rendben van és edzel is rendszeresen akkor az ebéden nem fog múlni az alakod. Te magad is írtad, hogy nem is olyan rossz, meg lehet választani. Hidd el az éterem még rosszabb, azon felül hülyeség is volna és háromszor drágább is. A magadra főzés az rendben volna, de ha még csak egy órát venni is naponta az idődből, feleslegesnek tartom. Az édesanyám vagy 15 éve már iskola konyhákon dolgozik. Megbízható a menza. Egészséges vagy sem, de az van az ételben amit látsz, normális alapanyagokból.
2014. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!