Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyókúrát válassza?

Popeyke kérdése:

Melyik fogyókúrát válassza?

Figyelt kérdés
18 lány 165cm 75kiló (barátmőm kérte hogy kérdezzem meg ez nem én vok de mind1) Hogy sportoljak v diéta?

#tkzkitud
2014. szept. 1. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj E/2-ben beszélned, tudjuk, hogy te vagy az.


Egyébként én a személyre szabott étrendet javaslom.

2014. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
FIGYI HATÉNYLEG A BARINŐM?NEM TOD ELHINNI?
2014. szept. 1. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Na mostmár 100%, hogy nem a barátnőd. Ha ő lenne nem ilyen módon viselkednél.
2014. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leírásban pont egyes szám első személy szerepel... De ez tökéletesen mindegy.

Én is csak azt tudom mondani, hogy személyre szabott diéta, s persze mozgás amúgyis kell.

Életmódot váltson, s nyilván olyat válasszon, amit tartani tud, jól érzi magát vele s amennyire lehet, egészséges. Sokféle ember és módszer van.

De ha ezt nem akarja, akkor keressen rá a tipikus szálkásító diétára és kész. Itt a gyk-n állandóan le vannak írva az alapvető tippek a fogyókúrához, gyors szénhidrátok minimalizálása meg hasonlók. Ne koplaljon és egyen elegendő fehérjét, ifjú lányok néha bámulatosan nincsenek képben, mennyi kell s miben van jelentős mértékben. (Fehérjeszegényebb dolgok is működhetnek, kiegészítésképpen, csak sokat kell belőlük enni.)

2014. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre fogok válaszolni. Semelyiket. A fogyókúra szót el kell felejteni. Egyik sem jó. Életmódot kell változtatni.
2014. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!