Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Most 173cm...

Mit csináljak? Most 173cm magas és 66kg vagyok. Utálom a testem! Főleg a combomból és a hasamból szeretnék fogyni. Van rajta narancsbőr. Nem annyira latszik csak ha nagyon közelről nézem.

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el sportolni. Heti 4x 40perc aerobik + 2x 1,5óra úszás. Mai menü ez volt: reggeli egy szendvics felvágottal és zöldségekkel, ebéd tarja krumplival és sült hagymával, vacsora húsleves tészta nélkül. Nasizni nem nasizok. Ha így folytatom mennyi idő után fogok lefogyni látványosan 58-61kg közé? Mi az amin változtassak? A kenyeret graham kenyérre cseréltem, cukor helyett édesítőszerre cseréltem. Sok gyümit-zölit eszem. Mi a véleményetek? 14/L

2014. szept. 1. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust.
2014. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia, nem kioktatni szeretnélek, de vacsira ehetnél simán valami normálisabb ételt, mondjuk egy fél szendvicset, így is fogyni fogsz, ha ennyit mozogsz és nem nassolsz. Az édesítőszerek meg iszonyat egészségtelenek és fokozzák az éhségérzetet is.

Amúgy kb egy, másfél hónap alatt simán le fogsz annyit fogyni, ha így haladsz :)

2014. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

A gyümölcsökben található gyümölcscukor az egyik legrosszabb fajta, ami csaknem teljes mennyiségében testzsír lesz. 1-2 alma belefér. gyümölcs kilőve.


Első körben azt javaslom hogy tanulj, hogy menjen át, mit hogyan kell csinálni hogy ne fuss felesleges köröket. Csiszolj még menet közben ezen az egészen. Az alapelgondolás rendben. Edzés egész jónak tűnik, de mivel a kajáláson múlik a sikered kb 70%-ban ezen még finomítani kell.

[link]

2014. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
túl keveset eszel, ne a mennyiséget csökkentsd csak az egészségtelen ételek mennyiségét. Telítetlen zsírok, magas glikémiás szénhidrátok kilőve. sok fehérje
2014. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vacsorára ehetnél egy 2 tojásos zöldséges rántottát.
2014. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!