Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tud-tok valamilyen jó krémet,...

Tud-tok valamilyen jó krémet, olajat ajánlani börrepedés ellen, halványítására?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen bőrrepedésre gondolsz, pl. striára a hason vagy repedés a sarkon?

Ha az utóbbi, akkor nem az okozatot (a repedést) kell megszűntetni, hanem ami okozta - vegyél vissza a savasító ételek fogyasztásából, cukros lisztes kajákból és fogyassz több friss gyümölcsöt, zöldséget, rengeteg folyadékot. Ha egészségesen étkezel, akkor repedés sincsen!

Ha pedig striára gondolsz, konkrét krémet nem tudok ajánlani, de bármelyik Rossmann, DM-ben biztos árulnak rá kenőcsöt, igaz a csík örökre megmarad, ha most piros, akkor egy idő múlva is magától testszínű lesz, de eltűnni sose fog. De szerintem nem olyan zavaró. Közvélemény kutatás során a legtöbb férfit nem zavarja egy kis csík a bőrön.

2014. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Striára, bőrmegnyúlásra gondoltam, fogyás után lett ilyen a bőröm, comb, fenék, kar, csípő és térd alatt látni.

Elsőnek lilásak voltak, most fehérek, de zavar nagyon.

2 hónap alatt fogytam 20kg-mot, most nagyon meg van ereszkedve a bőr rajtam.

2014. szept. 5. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!