Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem pár jó...

Ajánlanátok nekem pár jó fogyókúrát, amivel másfél hónap alatt kb 8-10 kg-t lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Hetente 3x 45 perces tornaóra, és hetente 2x másfél órás ritmikus sport gimnasztika amit sportolnák, +hétvégen 1x,2x 2 óra korcsolyázás. De ha kell csinálok még mást is!

170 cm, 71 kg vagyok, min 63 kg szeretnék lenni fogyókúra után, de az 57 kg az álomsúly.

Tippeket várok :) vagyis pontosabban diétákat!

Köszi :)


2010. jan. 17. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
57-re csak betegség árán fogsz tudni lefogyni, te inkább csak mozogj sokat, sportolj, táncolj, tornázz, semmi diéta.
2010. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Em magasságom rosszul írtam: 167 cm vagyok.

Persze tornázok, táncolok, stb... de így csak nagyon lassan megy. De már kiválasztottam egy diétát, remélem menni fog :)

2010. jan. 18. 21:22
 3/7 anonim válasza:
n is pont ennyit akarok lefogyni!milyen diétát válaszottál ki?kérlek linkeld már be!
2010. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elarulod nekem is azt a dietat? :D mert en is 167 cm es 71 kg vaok xD..vagyismst mar 72 xD :D
2010. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én diéta nélkül fogytam,nem is értem miért kell diétát választani?kalóriákat tudod te is számolni.nekem azt mondta az edző,hogy ehetek bármit,csak fontos hogy kis adagot,kenyeret,tésztat nem.sok gyümölcs.2 hete kezdtem,edzessel,fogytam is.
2010. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Level-diétát akartam csinálni, de meggondoltam magam, szóval most ezt csinálom:

Reggeli [mindennapra]: Egy pohár [zsirszegény] tej [2dl] vagy tea, 1-2 gyümölcs [bármilyen]

Ebéd: Bármi, de csak mértékkel

Vacsora [mindennapra]: ugyanaz mint reggelire.

Napközben: bátmilyen tea, 4-5 db diétás keksz, gyümölcsök

Vacsora lehet kb bármikor, de a "nasikat" csak 5 óra előtt.

Meg persze nekem a 3x 45 perc tornaóra, meg a 2x 1.5 óra gimnasztika, meg még valammilyen tornagyakorlatok, szal kb egy héten 7 órára jön ki a mozgás. Ja és a heti 1x-2x 2 óra kori :)

Ennyi :)

2010. jan. 21. 10:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: mennyit fogytál eddig? Em szurkolok neked is h sikerüljön, meg mindenkinek :)
2010. jan. 21. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!