Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a menstruáció...

Mit lehet tenni a menstruáció előtti szénhidrát éhségemmel?

Figyelt kérdés
Alapból nem sok szénhidrát tartalmú ételt szoktam enni(reggelire 25-30g natúr zabpehely egy kis gyümölccsel),de azelőtt pár nappal, hogy megjönne megvagyok őrülve ha nem ehetek egész nap kenyeret vagy tésztát, így ezeken a napokon jócskán felszedek pár kilót, az egész egy örökös körforgás.

2014. szept. 4. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is mindig éhes vagyok előtte, bár nem figyelek annyira az étkezésemre mint te. Kikészít hogy egész nap éhes vagyok. Teleeszem magam és fél óra múlva olyan, mintha 2 napja nem ettem volna :( Próbálok tészta helyett laktató kajákat enni, mint pl a krumplis ételek. Azok lassabban dolgozódnak fel.

Én ivással szoktam "telíteni a hasam". Amúgy is, ha több vizet iszok előtte, kevésbé görcsölök majd.

2014. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én alapból napi 2,5-3 liter vizet iszok(vagy teát cukor nélkül), próbálnék nem hizlaló kaját enni, de egyszerűen megvagyok örülve, szinte rohanok a konyhába csinálni még egy szendvicset, néha erőt veszek magamon és inkább elrágcsálok egy répát, de az nem segít :/
2014. szept. 4. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Répán kívül próbáltál mást? Ha szénhidrátéhséged van, akkor szénhidrátot, bár az ördögi körforgásba is vihet. Vagy zsírt, szerintem az messze a legjobb szénhidrátvágy esetén, viszont szénhidráttal együtt nagyon rossz kombó, arra pedig nem mindenki képes, hogy ketogénezzen.

Viszont nekem semmi ilyesmim nincs, ezt a fajta éhséget nem ismerem. De akkor is próbálkoznék mást enni, mint pont kenyeret... Hátha valami más is hat, elég fura, ha nem tenné.

2014. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyél szénhidrátot! Nem lesz semmi bajod, ha havi szinten egyszer-kétszer durum tésztát, magvas vagy tönkölybúzás kenyeret eszel nagyobb mennyiségben.
2014. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy legalább 4-5 ilyen napom van,ami elégé nyomot hagy. Répán kívül mással is próbálta pótolni, ilyenkor még az sem segít ha zabból eszek egy kicsit többet.

Nem tudom, hogy mitől van, régebben nem volt ilyen, pár hónapja kezdődött el.

2014. szept. 4. 22:39
 6/6 Wila válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok..Előtte egy héttel nekem is halál! pont most tartok itt !Én is egész hónapban kb 50g chn élek mindennap ..ilyenkor mintha átvenné valaki az irányítást ! 6xor annyi kalóriát viszek be mint amennyit szoktam és rohadtul nem nézem a makrotápanyagokat :D szerencsére csak egy nap ilyen ..mindent megeszek ami nem zöldség és fehérje..és édes sós felváltva jöhet!magneb6 nekem semmit nem ért:(
2015. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!