Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így lefogyhatok?

Bibike1000 kérdése:

Szerintetek így lefogyhatok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok ! van rajtam olyan 7-8 kg felesleg ami leginkább a combomon és a fenekemen van de jó lenne úgy mindenhonnan lefogyni . Nem akarok ilyen nagyon anorexiás testet hanem ilyen pont jót hogy azért egy kevés háj lehet rajtam de nem sok pont amennyi kell.Most keztem el a 8. osztályt és szerintem itt az ideje lefogyni.Most fogom megkapni a fogszabályzóm és sokan azt mondják hogy azzal kevesebbet fogok enni alapból is mert furcsa íze lesz a számnak és egyébként egéségesebb életbe is szeretnék kezdeni anya segítségével tehét szerintem az egészséges étkezés kipipálva.6 éve focizom minden héten 2x edzésem van és a foci mellet még jógázni kezdtem el és nekem nagyon tetszik.Régebben is sokan ajánlották hogy jógázzzak mert hajlékony vagyok és azt mondták erre teljesen jó a jóga. szóval szerintetek egészségesebb étkezéssel rendszeres mozgással (jóga,foci,torna) megtudnék szabadulni attól a 7-8 kilótol? előre is köszönöm a válaszokat L14.
2014. szept. 6. 11:25
 1/5 anonim válasza:
Igen hatarozott IGEN !De anyukadra szükseg van !!!
2014. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egészséges,kiegyensúlyozott étrend + sport


Étrend: betuleves.wordpress.com illetve ennek a facebook csoportja (Betűleves egészségcsoport)

Edzés: Foci, jóga rendben emellett heti 3x súlyzós vagy saját testsúlyos edzést ajánlok.

2014. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 *Victorique* válasza:
Igen, ezzel simán menni fog :) Hajrá!
2014. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt fogszabályzóm, nem volt furcsa íz, kevesebbet sem ettem.
2014. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsot :)
2014. szept. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!