Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ideje nem tudok fogyni....

Egy ideje nem tudok fogyni. Ötletek?

Figyelt kérdés
Lassan két éve napi szinten sportolok, igyekszem odafigyelni arra hogy mit eszek, de nem tudok fogyni. 62 kiló voltam 2013 májusában, de sajnos azóta visszahíztam és 65-66 kiló alá nem tudok menni, és sírok a mérlegen ha esetleg többet mutat. Nehéz a csontozatom, 173 cm magas vagyok, reggelente kicsit kilátszik a lengőbordám, de 55 kiló a célom évek óta. Szerintetek mit kéne kipróbálnom?
2014. szept. 10. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Átgondolni és megváltoztatni a célodat?

A párom is lefogyott 176/56-ra, de csak koplalással, szédüléssel tudta tartani, így feljebb ment. Így se kövér, ahogy Te sem lehetsz az.

2014. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kilátszik a lengőbordád, nem lehetsz túlsúlyos. 173cm-hez kevés az 55kg, ha pedig napi szinten sportolsz, simán lehet rajtad annyi izom, hogy pár kilóval nehezebb légy. Ne a mérleget nézd!
2014. szept. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!