Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik tartoznak bele a kardió...

Mik tartoznak bele a kardió edzésbe?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy például a futás, biciklizés kardiónak számít. De hogy lehet otthon kardiózni? Például télen, vagy amikor jön a hideg idő. Tudtok linkelni videókat? És pontosan mit is jelent a kardió? Tavaszig szeretnék lefogyni 8 kilót, és megfelelő étrenddel meg mozgással sikerül, ha minden igaz. De most hirtelen nem tudom, hogy mit csináljak, mert kimentem futni aztán rögtön megfáztam. Kéne valami otthoni módszer.

2014. szept. 11. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Burpee
2014. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A power walking intenzív tempóban, lábsúllyal és súlyzókkal szerintem igencsak kardió, én szeretem.

Éppenséggel futni is lehet bent, miért ne lehetne?

2014. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Voltaképp minden kardio, amitől az ember úgy érzi, hogy kiugrik a szíve és alig kap levegőt. :)
2014. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Csiß ***** válasza:
Tavaszig 8 kilót? Annyit októberig le tudsz adni ha mozogsz és nem eszel szemetet :)
2014. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos ilyen gyorsan nem megy, mert a szüleim amúgy se támogatnak, és az iskola egy kissé megvisel. Amúgy meg nem eszek szemetet.
2014. szept. 11. 23:34
 6/10 Csiß ***** válasza:
Helyes.Azért írtam,hogy ne is egyél.Amúgy ez nem lóverseny.Heti 1 kilónál többet nem is szabad fogyni.Csak kényelmesen.Szüleid meg érdekes emberek lehetnek..Azt hiszik malacot nevelnek? vagy miért nem támogatnak az egészséges életben?
2014. szept. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg elég érdekesek... Alsóban még nem tartottam fontosnak a sportot, de azért akartam járni aerobicra, és nem engedtek. Több évig próbálkoztam mindenféle hobbi elkezdésével, de amihez több kell az otthon ücsörgésnél nem engedték. Meg már akkor kiakadnak, ha elém raknak egy hatalmas adag brassóit, és nem eszem meg mindet (meg amúgy is rengetek kalória van benne). 13 évesen kifejezetten vékony voltam, most meg van rajtam némi felesleg amit még az ismerőseim is észrevettek és be is vallják, ezért egy ideig próbálkoztam futással meg otthoni tornával, persze az utóbbival csak titokban, mert a testvérem cikizett miatta, és így is anorexiásnak hív, meg mindig azzal viccelődik ha egészségesen táplálkozok, hogy "hagyjad anya ő fogyózik. Az azért elég kellemetlen, ha ezt naponta a képembe vágja. Mellesleg nem mintha ő egy botsáska lenne, szóval zabáljon csak, de én nem fogok. A futástól meg eltiltottak, mert "olyan sok veszély fenyegethet" amíg lemegyek az iskola salakpályájáig, futok 45 percig aztán szépen hazamegyek. Az iskolámtól is csak 5 percre lakok. Szóval ez nem normális, hogy a családom beszól a nagy combjaim miatt, aztán meg eltiltanak a sporttól.
2014. szept. 12. 15:59
 8/10 Csiß ***** válasza:
Akkor ez mentális meló is :) Ne engedd,hogy vissza húzzanak a mocsárba.Mikor testvéred beszól,szúrj vissza neki azzal,hogy "te csak egyed tovább a zsírral kent kolbászt!" vagy ilyesmi :) Sajnos az aerob mozgáson kívül Én nem tudok mást javasolni ami segíthet a fogyásban.Remálem más is javasol valamit itt majd :) sok sikert!
2014. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csiß ***** válasza:
Illetve a diétát tudnám ami ugye kitárgyalva..brassoi etc..
2014. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sága ***** válasza:
Burpeeés ugrálókötél.Csak ezek maradtak,ezeket tudod csinálni titokban is a szobádban.
2014. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!