Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kene? Vagy csak...

Fogynom kene? Vagy csak edzeni? Vagy csak futni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
26 eves vagyok vagy 2 kisfiam 3 es 2 evesek. Az elmult idoben nem nagyon jutott ido edzeni bevallom, azert idorol idore futottam heba hoba de nem rendszeresen. Kb 16 eves koromtol fogva 57 kilo vagyok es 167 cm. Ez a mai napignigy van de valahogy megis koverebb vagyok. Fogynom kellene? Vagy edzenem es dietaznom? Tudom h nincs helyi fogyas igy sem eszem sokat, ha ugyanennyit eszem es mellette eljarok heti 3x kondiba akkor jobb alakom lesz?
2014. szept. 13. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a sport lenne a megoldás, fogyni semmiképpen sem.
2014. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, jobb alakod lesz. Fehérje bevitel edzés után, reggeli után multivitamin. A napi fehérje bevitelre figyelj hogy ne legyen izomleépülés és minden rendben lesz.
2014. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a testzsírszázalékod nőtt meg, ezért vagy ugyanannyi kilóval testesebb. (No meg két terhesség szorosan egymás után jól ki is nyújtja a hasbőrödet.)


Étkezésen mindenképpen változtass, ha túl egyoldalú és sok benne a gyors szénhidrát.

Mozgás jó ötlet, gyerekeidet is "felhasználhatod" hozzá, kis séták, hintáztatás.

2014. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!