Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-2 hónapig csak gyümolcsot...

1-2 hónapig csak gyümolcsot eszem, mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Tisztaban vagyok azzal hogy a gyumikben is sok cukor van,es hogy a szervezetnek szuksege van feherjere meg stb ennek ellenere mégis megszeretnem probalni,ha nem sikerul ha elbukok majd tanulok belole..de a sajat velemenyedet tartsd meg magadnak mert roh*dtul nem erdekel a velemenyed (: letszi a kerdesre valaszolj!koszi
2014. szept. 16. 05:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel a véleményünk, minek teszel fel kérdést? Nincs egzakt válasz, csak vélemény. Vagy szerinted ki fog tudni a jövőbe látni neked, és megmondani (nulla adatból ráadásul), hogy pontosan 5,4 kilót fogsz fogyni??


Attól legalább már nem kell félned, hogy az agyadból is fogysz, mivel az már úgy sincs neked...

2014. szept. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány kg vagy és mennyi, milyen gyümölcsöt fogsz enni egy nap? Mert az nagyon nem mindegy honnan indulsz és hogy 10 kg banánt vagy 2 db almát akarsz megenni egy nap.
2014. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En kiprobaltam, 2 hetig birtam, nagyon nehezen. Limitet nem szabtam magamnak, akkor es annyi gyumolcsot ettem, amennyire szuksegem volt. 2 het alatt nem fogytam semmit, valoszinuleg pont a cukor miatt.
2014. szept. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit, mert egyoldalú étkezés rengeteg szénhidráttal.
2014. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
négyeske, hát nem tartod meg a véleményedet (itt a gyakorin) mikor r0hadtul nem érdekli a bölcs kérdezőnket? hát milyen ember vagy te? Én megtartom a véleményem. Kérem a zöldeket sorban.
2014. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyakamat rá ,hogy nem tudnád kibírni ezt a fajta "diétát ... " (és nem is kell ,mert hülyeség )
2014. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
ötös, szégyellem magam! Megyek és fel is kötöm magam rögtön!
2014. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!