Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 5 kg-ot?

Hogy tudnék lefogyni 5 kg-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

175cm és 64kg vagyok. Nem igazán tudom, hogy ez így jó-e, de én soknak érzem..jó lenne lemenni 60 alá, mert 2 éve még 54kg voltam. Biztos nőttem azóta, de nem eszek máshogy, mint akkor. Sőt kimondottan egészséges az életmódom. Szoktam sportolni is(hetente kb. 4szer, jóga,kondi,futás). Magamon sem látom, hogy duci lennék vagy ilyesmi, de így, hogy tudom, hogy 64kg vagyok még is úgy érzem. A másik probléma, hogy szerintem csokifüggő vagyok, étcsokit szoktam enni, de azt sem kéne...mivel tudnám helyettesíteni? (már 2 éve is az voltam :D )

16/L



2014. szept. 16. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lefejeltem ettől az asztalt!


Szóval nem vagy túlsúlyos, ha az alakod jó, akkor a súlyod is. 175cm-hez meg 64kg egyáltalán nem sok, sőt! 14évesen, alacsonyabban persze, hogy könnyebb voltál, ez teljesen logikus.

2014. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó, tudom. :) Csak még is soknak érzem.
2014. szept. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!