Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás diéta nélkül is? .

Fogyás diéta nélkül is? .

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sokat fogyni...5-6 kg,max 7 kilót!..Nyárig!

Anélkül is elérhetem ezt,hogy diétázzak?..és édességet is eszem közben?

Ha heti háromszor egy órát kondizok és közben mindennap vagy minden másnap Rubint Réka Van5 percezek...?

Vagy az semmit sem ér??:(


2010. jan. 19. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a többiek feleslegesen diétáznak?
2010. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamennyit így is fogyhatsz. De a fogyás nagyban múlik az étkezésen is, ezért többet fogynál, ha odafigyelnél pár dologra.

Ha nem akarsz fogyózni, néhány apróbb változtatás azért jól jöhet. Pl.ha nagyon akarsz édességet enni, akkor se vidd túlzásba, és inkább reggel edd. Este próbálj light-osabb kajákat enni, majd tornázd le.

2010. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a Norbi update-et... nem kell éhezni, édességet is ehetsz! Meg mozgás!
2010. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak futottam, igaz, 4x, és akkor is 40 perce minimum. És fogytam. Nem diétáztam mellé. Annyi, hogy üdítőket nem ittam, cska vizet.
2010. jan. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Utolsó válaszoló..te mennyit fogytál és mennyi idő alatt?És tényleg csak az változott meg,hogy nem ittál cukros üdítőket?Ettél édeset is,csak kevesebbet?És normálisan ettél?

2010. jan. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!