Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi alkoholt ihatok egy...

Mennyi alkoholt ihatok egy Fogyókúra alatt, ha szeretném, hogy a kúrának legyen hatása?

Figyelt kérdés
Kéthetente belef? Vagy teljesen fel kell hagynom vele? 1-2sör sem fér bele?

2014. szept. 17. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Hát, ha alkoholista vagy, akkor belefér egy-kettő, de ha nem, akkor meg úgy sem kívánod.
2014. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát, ha jól tudom, egy dl sörben kb 50 kcal van. szóval fél liter az már 250kcal. ha megiszol két fél literest, az már 500 kcal, ami voltaképpen tök felesleges. én inkább benyomnék akkor egy tábla csokit, az is kb 500 kcal. :D de diéta alatt nem teszem, mert az is tök felesleges szénhidrát csak, bár azt legalább megérezném. node 1-2 sörtől semmit nem érzek. vagy legalábbis régebben így volt, most, hogy nem ittam már vagy fél éve semmi alkoholost, lehet, hogy fejbe kólintana... :D
2014. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semennyit. De rajtad múlik, hogy mennyire szeretnél változtatni magadon...
2014. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én alapból nem innék, aztán ha úgy jön ki a lépés, hogy zavaró hiánynak élném meg, ha nem iszom, akkor innék. Amikor fogytam, jártam bulikra, eszembe sem volt nem inni. Olykor otthon is előfordult, de én nagyon keveset iszom. Otthon mondjuk pár havonta egy felest :P Az az égvilágon semmit sem jelent.

Kéthetente 1-2 sör nem sok. Bizonyára nem ez fog gátolni a fogyásban.

2014. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázz, többet árt, mint használ. De hogy a kérdésre válaszoljak, ennyi belefér.
2014. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!