Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 47kg vagyok 164cm magas....

47kg vagyok 164cm magas. Hogyan hízzak?

Figyelt kérdés
Hogyan hízzak?

2014. szept. 18. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
egyél sokat :D meg olyat amibe sok a kalória.
2014. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
46%
a gyorskaják tényleg hízlalnak, sok édesség is, és a füvezéstől is megéhezhetsz :)
2014. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
szerény véleményem szerint az alap hízás mellé izmokat is növeszthetnél. Így egy nagyon szép eredményt kaphatsz. Lehet leszólni de szerintem jobban néz ki egy szép alkatú nő/lány. De nem azt mondom, h állati izmos legyél, csak jó alakod legyen.
2014. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél be napi 100g fehérjét 250g szénhidrátot meg 100g zsírt 50 % telített 50% telítetlen. Napi 6 étkezés, reggel multivitamin. napi 2.5 liter víz. Heti 3x edzés, súlyzós vagy testsúlyos.Edzés után fehérje bevitel 25g.
2014. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végre valaki nem fogyni akar! Először is azt kellene tudnunk, hogy jelenleg hogyan táplálkozol, miket eszel és iszol, mennyit sportolsz, és hány éves vagy.
2014. szept. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tini vagy, könnyen lehet, hogy ez a genetikai növekedésütemed hozadéka, én is előbb nyúltam, majd nőiesedtem, csak a végén szélesedtem. Elég hülyén nézett ki, hogy annak ellenére, hogy több bordám is látszott, elég nagy melleim voltak.


Sportolj, az növeli az izommennyiséget, ami formásít, meg az étvágyat is, az egész test működésének jót tesz.

2014. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!