Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány napig lehet kibírni étel...

Hány napig lehet kibírni étel nélkül vagy csak minimális mennyiséggel? Pl napi 1-2 tojás 1 szelet kenyér

Figyelt kérdés

Nem fogyózás szempontjából, váratlan kiadásom lett, elfogyott a pénzem, és ami itthon van azt osztom be, ami 1 kenyér, 20 db tojás, zsír, margarin, fél csomag tészta 10 napig

Tegnap csak egy szelet kenyeret ettem 1 tojással, de nagyon fájt a fejem és szédültem egész nap, ez mikorra lesz jobb?


2014. szept. 19. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Napról napra rosszabb lesz. Enni kell, mert ha éhezel, akár el is ájulhatsz az éhség miatt. 10 napra nagyon kevés ez a kaja mennyiség. Nem tudsz kölcsön kérni egy kis pénzt? Vagy a szülőkhöz nem tudsz menni enni minden nap?
2014. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer 7 napig nem ettem egyáltalán semmit, ki lehet bírni, bár a vége felé már elég rossz, az ágyból is alig volt erőm felkelni.
2014. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni, csak elég rossz lesz. Ha már az ájulás környékez, inkább kérj kölcsön pénzt vagy élelmet rokonoktól, barátoktól. De az se baj, ha nem vársz addig...
2014. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd mondok egy imát érted. Durván, de ki lehet bírni, csak piszkosul tönkre megy a tested és utána el leszel hízva.
2014. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenki messze van tőlem az a baj. Pékségbe mentem be, hogy el lehet e hozni maradékot, de azt mondták, hogy nem, nem lehet ilyet csinálni, inkább kidobják, de nem adhatják oda.
2014. szept. 19. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:

10 napig el lehet lenni akár semmivel is. Nekem egy kicsit kevesebb ételem volt egyszer 11 napra és 8 fokban kellett végigcsinálnom (dolgoznom nem kellett, épp ez az, hogy nem volt munkám)... De 5 nap konkrét böjt sem vág földhöz, jó, csak 4 és fél nap volt, de addig elvoltam, csak azért egyre megszállottabban gondoltam az ételre s szürreálisabbá vált a világ :D Az eleje sokkal rosszabb, amikor a tested pofára esik és éhes vagy... Utána a test átáll zsírra, mert az van, plusz sajna bontja az izmot, mert a fehérje kell...

Persze nem vagyunk egyformák. Én mindig zsírosan ettem, ez akár segíthet is valamit... Most, hogy extrém zsírosan eszem igen kevés szénhidrát mellett, alig van éhségérzetem. Ez szinte mindenkinél így van.


Lehet, hogy beosztva rosszabb, főleg, ha kis adagokban eszel szénhidrátokat...


A fehérjével van gond, 20 tojás kevés. Bár ha egyetlen alkalom, akkor ki tudsz bírni némi izomvesztést, majd visszaépíted, de ez mindenképpen szerencsétlen dolog :(

A szénhidrátfogyasztással legalább azért nem bontasz izmot, hogy glükóz legyen belőle :( De a fehérjehiány és a kalóriahiány miatt igen.


Nekem egész könnyű lenne most, szednék diót (itt nagyságrendekkel könnyebb, mint Budapesten, bár ott se volt lehetetlen), az elég tápláló, s fehérjetartalma sem elhanyagolható, max. lizinből jut egy kicsit kevesebb, mint kéne. Nem tudsz venni már semmit? Pár kiló sárgaborsó 1000 forint, a rizs is olcsó...

2014. szept. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: Ennyitől nem megy tönkre és nem lesz elhízva az ember. Legalábbis nem tipikus. Velem nem történt semmi, fogytam pár kilót, ami utána természetesen szépen visszajött. Az izmaimat nem tudtam megmérni, bizonyára vesztettem valamennyit, de előtte sem volt extra mennyiség, nyilván újra megerősödnek a szükséges mennyiségben, ha újra rendesen eszik az ember.
2014. szept. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha minden nap ennyit eszel és nem eddzel, akkor simán egy hónapig, bár ez személy függő.
2015. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!