Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bárki lefogyhat soványra?...

Bárki lefogyhat soványra? (akinek nincs ezt akadályozó betegsége)

Figyelt kérdés

Ha valaki normálisan diétázik, és kevesebb kalóriát visz be mint amennyit eléget a szervezete, és még akár eddz is mellé egy keveset, az le fog fogyni előbb utóbb, igaz? Ha nincs sok súlyfeleslege, akkor is? Valamint akárki lefogyhat soványra, megfelelő feltételek mellett? Úgy értem, hogy nem csak hogy fogy, hanem, hogy annyira lefogy, hogy ne azt mondják rá, hogy hát igen, fogyott, hanem, hogy soványra fogyott. Nem vagyok dagadt, se testes, sőt, vannak akik soványnak mondanak, de nekem az tetszik, ha valaki nagyon sovány. Tudom hogy a fiúknak nem a csontvázak jönnek be stb, de én úgy érezném jól magam. Mármint azért csontváz énse akarok lenni, de mondjuk ilyen: [link]

Szóval bárki lefogyhat kb ilyenre megfelelő diéta mellett? (meg heti 2-3x sport mellett)


2014. szept. 20. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
-lehet,hogy neked tetszik a képen látható alak,de ez inkább taszító,mint vonzó
2014. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak, hogy valaki a kérdésre is válaszoljon: IGEN.
2014. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát persze, ha nem eszel vagy csak minimálisat eszel és még ráadásul mozogsz is mellé, lefogyhatsz nagyon.

A kérdés az, hogy mi lesz utána, hogy leszel testileg-lelkileg, mi ezzel a célod, hogy fogsz tudni mozogni, hány kg, cm vagy most és mennyit szeretnél fogyni?

Amúgy a képen látható lány nem szép szerintem.

2014. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
168cm 54kg vagyok, és 48-50 szeretnék lenni
2014. szept. 20. 11:23
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Lefogyni csinosra bárki tud.

Ilyen BETEGRE, amit linkeltél, nem.

Ugyanis - leszámítva a még fejletlen tiniket - ez már nem normális, így van, aki előbb meghal, mint hogy ilyen legyen.

2014. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Bárki le tud fogyni ilyen vékonyra, csak nem biztos, hogy így is fog kinézni. A képen látható hölgy nem hiszem, hogy 10 kiló fogyás után néz így ki. Sajnos ő ilyen genetikával rendelkezik. És biztos vagyok benne, hogy soha nem lesz 60 kiló, még talán 55 sem. A hölgynek szemmel láthatóan alapból semmi csípője nincs, tehát nem is nagyon tud rá rakodni.

Egyébként ez már csúnya. A hasa szép, de amúgy semmi nőies nincs rajta.

A cérnavékony alkat nem mindenkinek áll jól, ez genetika kérdése elsősorban. Aki nem hajlamos ilyen testalkatra az csak beteges körülmények között (minimális étel rengeteg, túlzott sportolás) tudja tartani ezt az alakot.

2014. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Olyanra mint a képen nem tud bárki lefogyni. Genetika kérdése és alkati kérdés. Ha valakinek eleve széles a csípője tehát maga a csontozata széles, abból nem lehet ilyen soha.

A csaj a képen hát ne is haragudj de nagyon fejletlen kis vékony. Rossz ránézni. De persze ez nézőpont kérdése.

2014. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem. Tisztába vagyok vele, hogyha nekem mondjuk erősebb a csontozatom, nem fog az összemenni. :D de mondjuk lefogyhat bárki úgy, hogy mondjuk ne érjenek össze a combjai felül ha mondjuk 5cm van a lábfejei között? (ez a célom) meg persze a teljesen lapos has (még akkor is ha eszek)
2014. szept. 20. 14:18
 9/18 anonim ***** válasza:

" 5cm van a lábfejei között? "


ajjaj,már ez is a fogyáson múlna e

2014. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mi?
2014. szept. 20. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!