Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt adhatok le kb 6 kg-ot?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 62 kg. Már fogytam 5 kilót, de megállt a dolog.

Sportolok, van heti 3 tesi órán, ami jóformán semmit sem ér, és heti 3 edzésem ami viszont elég kemény. (összeadva 4 óra, a szombati edzés hosszabb.)

De az étkezéshez nem értek. Tudna valaki segíteni egy részletesebb listával mit ehetek, és mit hagyjak el teljesen?

Szeretném a 18. szülinapom már 60 kg alatt ünnepelni, irtó boldog lennék. :) Három hét múlva lesz. Sikerülhet? (Nem addigra akarok hat kilót leadni, csak kettőt.)

Köszi előre is. :)


2014. szept. 20. 23:19
 1/2 dopajama válasza:
a legjobb ha folytatod a sportot , azt semmi képpen ne hagyd abba! az evésnél figyelni kell, hogy kevesebb kenyér alaúut egyél, sokkal több vizet vagy folyadékot igyál, a sportnál attol függ hogy milyen azaz edzés,. futni is lehet az jót tehet. a kajáknál még, sok sok zöldség-gyümölcs, amiben sok a vitamin, és kevésbé leszel tőlük éhes, ha megpróbálod nem csak nyersen enni őket hanem valami kreativ ételt kialakitani belőlük, próbáld elhagyni a rántott, és lisztes dolgokat. de arra vigyázz hogy ezeket csak fokozottan vezetsd be az étrendbe, nehogy egyszerre ez mind sok legyen
2014. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

A víz mennyiségre tényleg figyelnem kellene, valamiért sokszor elfelejtem, valószínűleg nem iszom eleget.

A zöldség-gyümölcsöket szeretem, bár ilyenkor tél felé elég korlátozottak a lehetőségek. Ennek ellenére azért próbálkozni fogok.

Kenyeret elég keveset eszek, mert nem szeretem a szendvicseket, maximum hetente egy-két szeletet szoktam enni.

A rántott és lisztes dolgokat viszont nehéz lesz elhagyni mivel itthon vagy a menzán ebédezek, és valljuk be egyik kaja sem túl egészséges. Anyut azért megpróbálom rávenni. :)

2014. szept. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!