Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés

164 cm/53 kg körül, 15 éves, L.

Az az igazság, hogy mostanában nagyon sok édességet eszek, egészségtelenül eszek, keveset iszok, az egyetlen, ami jó így az alapoknál az az, hogy nagyon sokat sportolok. De gy is felszedtem mostanában jó pár kilót...Ha ezeket a rossz szokásokat abbahagyom, egészségesen étkezek, iszok sokat, Letudnék adni, kb 5-8kg-ot? Elég rosszul érzem magamat, hogy felszedtem 2-3kilót, és kövérnek látom magamat...

Köszönöm előre is a válaszokat!!



2014. szept. 23. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne látok képet.
2014. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha betartod, amit írtál, akkor minden rendben lesz.
2014. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy kövér. Serdülsz, izmosodsz, nőiesedsz, még gyakorlatilag növésben vagy. Persze hogy nőtt a súlyod.
2014. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
164 centihez 45 kiló akarsz lenni? Komolyan? Ráadásul abban a korban, amikor a legtöbbet fejlődne a szervezeted? Azért látod kövérnek magad, mert HÜLYE vagy. Menj pszichológushoz vagy keress barátokat, mielőtt anorexiás leszel.
2014. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A számok alapján ez teljesen normális, de kép nélkül nem lehet megmondani.

Egyébként túl vékonynak se jó ám lenni... én ugyanannyi kg vagyok mint te (vagy lehet kicsit kevesebb), csak 172 cm.. utálok ilyen lenni, alig van rajtam valami, meg a csontjaim is csúnyán kirajzolódnak.. Hízni szeretnék, de nem tudok. Szóval szerintem örülj, hogy egészséges súlyod van.

2014. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
48%
Igen.
2014. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én régen 1 évvel ezelőtt rosszul étkeztem sok felesleges nasik, keveset ittam, és nagyon kövér voltam már gyerekkorom óta 120 kiló körül voltam az elmúlt 5-6 évben. De tavaly ez változott, jött a rendszeresség, normálisabban étkeztem, mozogtam elég sokat, munka, sport minden, meg persze ittam sokat amit eddig nem, és nagyon sok kilótól szabadultam meg. Még nem fogytam le teljesen de önmagamhoz képest már nagyon megváltoztam.


Ha odafigyelsz nem lesz baj!

2014. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 reptoid tudós 2 ***** válasza:

A testtömeg indexed alapján nem kövér, hanem SOVÁNY vagy.

Ha sokat sportolsz, akkor a felszedett 2-3 kiló könnyen lehet hogy izom.

2014. szept. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
49%
9 évesen voltam 53 kg 146 cm-hez.
2014. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem... fölszedtél 2-3 kilót és le akarsz adni 5-8-at??
2014. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!