Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Levesdiéta. Hallotatok már...

Levesdiéta. Hallotatok már róla? Működhet?

Figyelt kérdés

Most olvastam róla. A lényege, hogy reggelire barna kenyér, sonka, tojás, gyümölcs. A többi étkezés pedig leves. Bármi, ami levesben főtt, zöldség, hús, gyümölcs, de tészta nélkül. Max 3 tányér naponta.

Mi a véleményetek erről?


2014. szept. 25. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Koplalás, egészségtelen.
2014. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen működik fogysz vele max 5-10 kg... Utánna megtorpansz, ahogy abba hagyod a leves di3tet meg hízol 20 kg-t. Ne higyjetek már az ilyen dolgokban. Leves diéta, tabletta stb stb. Egyszerű az egész. A mostani kajáidnak lecsökkented a fejadagját úgy hogy következő kajáig ne legyél éhes. Kijársz intervallumozni a szabadba, és a kenyeret, cukrot elhagyod. Sok hús, zöldség, gyümölcs, kenyér helyett rízs,... egy normális súlyvesztés, súlytartáshoz ez a titok.
2014. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. szept. 25. 10:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy működhet, annak, aki reggelire szeret sokat enni. A reggelivel bevisz sokszáz kalóriát, a levesekkel pedig még jópárszázat (3 tányér leves rendesen telerakva hússal és zöldséggel, plusz a sok zsír a levesben, az azért nem rossz), egyesek nem is fogynának tőle :)

Csak a kenyeret hanyagolnám.


A veszélye az, hogy egyesek képesek a fentieket olvasva ilyen szinte kalóriátlan kis lötyiket inni, plusz reggelire sem sokat enni, ami koplalás és nem jó...

Illetve pl. nekem se passzolna a fenti, mert nekem pont este kell szilárd, s amúgyis az, amit kívánok, húst pedig nem szoktam enni. Mindenki találja meg a hozzáillő módszert... Még ha az több energiába is kerül, mint megfogni egy mások által kitaláltat s azt magunkra erőltetni...

2014. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekem jó lenne. Olyan, mintha nekem találták volna ki.
2014. szept. 25. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
No, ha így érzed, s meg is van a magadhoz való eszed, úgyhogy merő diéta betartásból nem fogod gyötörni magad, akkor sem, ha a tested jelzi, hogy ez rossz neki, akkor nem gondolom olyan veszélyesnek :)
2014. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából az javasolt diétánál, amiből én levest főzök, annyi a plussz, hogy van mellette lé is. És a fő gondom eddig a reggeli volt, ez pedig megoldja. :-)
2014. szept. 25. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet, bár délután is megengednék gyümölcsöt vagy olajos magvakat. Nekem a leves az sok zöldség, sok hús, kevés lé, simán púpozom a tányérban :), és még szeretem is. Tehát pont az amit mindig javasolnak étrendnek, hús és zöldség. A mennyiségi korlátot viszont levenném.
2014. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!