Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért korrog a gyomrom? Pedig...

Miért korrog a gyomrom? Pedig normálisan ettem. Ehetek még belefér?

Figyelt kérdés

Nagyon korrog a gyomrom mintha nem ettem volna ma semmit.

Reggelim :4 teljeskiörlésű toast kenyér .Pici vajjal és vékonyan megkennt lekvárral.

Ebéd:1 tányér kelkáposzta leves répával .

Vacsorám :3 tojásból rántotta és 2 mandarin.


2014. szept. 26. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
a szervezet számára hasznos tápanyag beviteled szinte a nulla, az a 2 mandarin ér valamit meg a tojás
2014. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fuu.... csak aztán el ne hízzál ám!

Inkább csináltál volna egy finom kelkáposztafőzeléket egy kis csirkével vagy egy jó rakottkelt rizzsel.

Nemtudom honnan szedted ezt a diétát, de hogy semmi értelme, az biztos. Reggelire lekvár, aztán ebédre meg üres leves?

Legalább abba a rántottába van még valami a tojáson kívül?

Nem akarlak elkeseríteni, de egyáltalán nem ettél normálisan.

2014. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen van paprika ,hagyma ,mellé uborka.
2014. szept. 26. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipikusan a beesett arcú, löttyedt seggű, narancsbőrös botsáskák diétája, akik azt hiszik, attól lesznek kívánatosak, ha eltűntetik magukról a húst és lóg a csontjukon a fakó bőr. Szexi....

Egyél egy csirkés, sajtos szendvicset sok zöldséggel, lekvár nélkül. Mentsd, ami menthető!

2014. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi vész gyerekek ,már nem leszek löttyedt seggű anorexiás lotyó :) ettem salit husival.
2014. szept. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!