Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lányok vagyunk és...

14 éves lányok vagyunk és nagyon szeretnénk lefogyni. És nemtudunk hogy belekezdeni mert nemtudunk lemondani a nasikról, és nem is tudnánk mert a szüleink nem engedik.14 évesen szabad fogyokúrázni vagy sem?

Figyelt kérdés
A barátnőm,165cm és 56 kg, én 160cm és 44kg. Ha igen, hogyan? Milyen gyógyszerrel vagy tornával? Negatív komikat nem kérünk.
2014. szept. 26. 19:16
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
A barátnőd pont normális testalkatú, te meg kifejezetten sovány vagy. Miért kellene fogyókúráznotok? Ha szebb alakot akartok, akkor sportoljatok.
2014. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Szüleid nem engedik, hogy lemondja a nasiról?
2014. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igy nézve igen, de van egy kis hasam, combom és ezzel nem vagyok elégedett. Nem azt nem engedik annak örülnek hogy szünetelünk vele, hanem azt hogy fogyokurába kezdjünk. Szerintetek mit tegyünk?
2014. szept. 26. 19:28
 4/27 anonim válasza:
68%

Hova akartok fogyókúrázni?

Egyáltalán nem vagytok kövérek,ha nem tetszik az alakotok akkor izmosítsatok(tornázzatok)de ne koplaljatok.Abból még nagy gond lehet.

17/l

2014. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Na ez az, amivel engem őszintén fel lehet idegesíteni. De tényleg.

Normális testalkatú, sőt, sovány lányok írják, hogy jaj, ők mennyire kövérek, és szeretnének lefogyni, csak azért, hogy aztán mások írják, hogy "jaj biztos nem vagy kövér, biztos szuper alakod van", miközben ők tisztában vannak ezzel, és csak dicséreteket akarnak.

És ezzel csak annyi a baj, hogy akin tényleg van súlyfelesleg, és látja, hogy a hozzátok hasonlóan vékony lányok panaszkodnak a súlyukra, gusztustalannak érzik magukat, és teljesen elmegy az önbizalmuk, mert azt gondolják, hogy " Ha egy ilyen vékony lány kövérnek látja magát, akkor milyennek láthat engem? Ha ő kövérnek számít, akkor én biztos nagyon ronda vagyok! " Szóval, jobb lesz, ha befejezitek ezt, és még csak rá sem gondoltok a fogyókúrára, mert hülyeség, amit csináltok.

És ezt ne vegyétek "negatív kominak", ahogy ti fogalmaztatok, vagy sértésnek, ez csak egy vélemény. Egyébként sporttal elérhetitek, hogy izmosabbak legyetek, de ha tényleg fogyni akartok, akkor felejtsétek ezt el, ha pedig csak elismerésvágy miatt írtátok, akkor meg fejezzétek ezt be, mert nevetséges, idegesítő, és megalázó másokra nézve.

2014. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy sportoljatok, és akkor formásabb alakotok lesz, de szerintem ez egyértelmű. Találjátok ki, hogy milyen sport szimpatikus nektek, és olyan nincs, hogy semmilyen, mert úgyis találtok valamit, nem csak a klasszikus kosár, foci,stb dolgokban lehet gondolkozni. És még egyszer mondom, a fogyókúra eszetekbe se jusson!
2014. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Semmi ilyenről szó sincs. Csak én teljesen kövérnek érzem magam és ha bármit eszek megbánom, és már nem tudok így élni hiába vagyok 14 éves és ezzel a kérdéssel segítséget szeretnék kérni hogy mit kezdjek? Mert már nem bírom:#
2014. szept. 26. 19:36
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig az utolsó vagyok. Ez így elég komolynak hangzik. Szerintem érdemes lenne beszélnetek a szüleitekkel erről, mert ha ilyen vékonyan kövérnek látjátok magatokat, abból komolyabb bajok is lehetnek.
2014. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként arra is jó lenne rájönni, hogy mi váltotta ki belőletek azt, hogy kövérnek érzitek magatokat? Valaki mondta ezt? Vagy minek a hatására látjátok csúnyának az alakotokat? Ha ezt tudjátok, úgy könnyebb megoldani.
2014. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezeltesd magad ha 44 kilónól még fogyni akarsz.. Mert te már túl sovány vagy..

Annyi eszed lehetne, hogy felfogd..a hasadat lehet azért látod "nagynak" mert valahol a beleidnek is kell lennie. Neked hízni kéne, nem fogyni..

De hajlok arra amit előttem írt valaki. A kérdés csak azért íródott mert fényezni akarod magad, és hallani, hogy mások dicsérjenek az alakod miatt..

2014. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!