Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 és fél hónapnyi koplalással...

2 és fél hónapnyi koplalással mennyit tudnék lefogyni? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves, Lány, 71 kg. És most lett elegem. Kb. mennyit fogyhatok vele? úgy, hogy még + sport, és max 3 db. Puffasztott rizs karika. el érek legalább 30-35 kg minuszt?

2014. szept. 28. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Izomból fogsz fogyni, és miután elkezdesz rendesen enni, a dupláját fogod visszaszedni, természetesen zsírban. Szóval hajrá!
2014. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36 kg akarsz lenni? Ennel a sulynal mar korhazba vitetnek be, de meg a 41 kg-nal is.
2014. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyes megírta, mire számíthatsz, én még hozzáteszem, hogy semmire nem lesz erőd, még ágyból kikelni sem tudsz könnyen. Milyen magas vagy? Szerintem 10 kg-nál többet ne akarj fogyni. Itt annyi tanács, étrendi javaslat, életmódváltás elhangzott már, nézz körül egy kicsit, de ne koplalj, mert tönkreteszed vele a szervezetedet.
2014. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért vinnének kórházba? Ha vigyázok magamra.. vagy milyen következményekkel járhat? Ha elkezdem mire számítsak?
2014. szept. 28. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el az 1. és 3. válaszokat. Benne van minden a koplalásról.
2014. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fejlődési rendellenességek fognak fellépni nálad és lehet életed végéig gyógyszeren fogsz élni
2014. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne csináld, ha rám hallgatszt hosszútávon sokkal többet nyersz vele, ha ésszel csinálod. én heti 2, 2.5 kg-t fogytam általában evés nélkül és 1 hónap után tudtam, hogy baj van, de nem tudtam leállni, pedig én egy rendes kalóriaszámlálós diétával kezdtem ami idáig fajult. úhyhogy ésszel csináld ha nem akarsz maradandó testi sérüléseket okozni magadnak.


egy anorexiás

2014. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!