Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tuti megoldást keresem!...

A tuti megoldást keresem! Hogyan lehet lefogyni?

Figyelt kérdés

Számtalan módon próbáltam. Kcal számlálás, drasztikus és nem drasztikus módokon

Talán még a kalóriabázissal sikerült 3-4 kilot leadni, de visszajött, pedig mindent az egészségesen előírtak alapján tettem... El vagyok keseredve és nem kedvelem magam.

Sajnos heti egy-két alkalommal fér bele a sport, töményen ülő életmódot folytatok... Elegem van a külsőmből, segítsetek! 8-10 kg-t vágyom leadni.



2014. szept. 30. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból...hány kiló vagy?


Nekem nagyon jól beválik a kalóriabázis. Azért mert akarom. Ha nincs kellő akaraterőd, akkor a tuti módszer sem fog használni. Minden fogyókúra "motorja" a saját akaraterőd. Ez van.


Pl.

Testépítő sem éri el a kívánt kinézetet csak azzal, hogy diétázik és szedi a proteint meg a táp.kieget. Keményen dolgoznia is kell az alakjáért. Ahhoz pedig akaraterő kell. Gép előtt üldögélve nem lesz muszklis.

2014. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kalóriabázis bevált. Persze csakis addig, amíg használom, és betartom. Sajnos általában egy idő után én is belefáradok, megkínálnak csokitortával vagy kapok egy nagy doboz deszertet és feledésbe merül a dolog. Mert annyira finom! És a másik, a munka miatti stressz, nekem is ülőmunkám van, és ha elhalmoznak munkával, amiben még kreatívnak is kell lennem, akkor csak úgy birok dolgozni, ha valami élvezetessel kompenzálom és hát az nem a főtt répa ilyenkor. :(( Azt kell belátni, hogy nincs olyan, hogy nem fér bele a sport. Mert fogmosás közben is lehet guggolászni, amíg ereszted a fürdővizet, csinálsz pár felülést vagy fekvőtámaszt, ha van lépcső ahol dolgozol, óránként felszaladsz rajta 4x. Meg ilyesmi. Az ülő életmóddal nincs sok esélyünk a hosszú életre, szóval muszáj időnként felkelni, még ha a főnök nem így gondolja, akkor is.
2014. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne folytass töményen ülő életmódot. Ennyire egyszerű.
2014. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs másra lehetőségem... tanulok dálutánig, illetve estig zeneórákra járok... :(

67 vagyok, 70 volt a csúcsom, ehhez 171 cm. Tudom, nem annyira durva túlsúly, de azért túlsúly és zavaró.

2014. szept. 30. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

van egy módszer ami tuti

mindent kizársz az étrendből amiben liszt vagy cukor van

ami marad azt eheted

zabpehely (pl. zabkása formában) segít felgyorsítani az emésztésed, mellette sok fehérje, sok nyers/párolt zöldséggel


én ezzel havi 4 kilót fogyok már 3 hónapja úgy hogy nem koplalok, mindig sokat eszem

2014. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!