Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le három kilót?

Hogyan fogyjak le három kilót?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok és 49-50 kiló között mozgok.

Szeretnék 165 centi 47 kiló lenni.

Eddig ezeket ettem: reggelire virslis péksütemény, ebédre hús, vagy ami volt(akár milánói, stb.). Vacsorára kávé vagy kakaó, hozzá pedig szendvics. Amíg gimnazista voltam, addig vacsira is főtt kaját ettem. Ezek mellett voltam kb. két évig 47 kiló. Sőt, délután még nassoltam csokikat, stb.

Volt, hogy egy egész táblát befaltam.

Most viszont, egy hét alatt jött fel rám három kiló, úgy, hogy még kevesebbet eszek.

Látszik, hogy jóval nagyobb a hasam, és nem értem, hogy mitől. Nem eszek többet, mint eddig.

Most így néz ki az étrendem(egy hete):

reggelire két tojás kakaóval és kiflivel. Ebédre egy szelet csirkemell főzelékkel(tök- vagy bab). Vacsorára egy mézes kávé egy vajas kiflivel.

Min kellene változtatnom? Mondjuk elhagyni a péksütit, és helyette zöldséget enni?

Egyszerűen nem értem, hogy egy hét alatt hogy jött fel három kiló....holott régen nagyon egészségtelenül étkeztem, amellett, amit leírtam, sokszor ettem pizzát, mekis kaját, fagyit, sütit...és csak most híztam meg.


2014. szept. 30. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony a súlyod; a rossz táplálkozás pedig nem azonnal fejti ki "jótékony" hatásait.
2014. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt nem tudsz 3 kilót hízni, vagy rossza a mérleged, vagy régen mérted utoljára, vagy tele vannak a beleid.
2014. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Pedig sajnos valahogy egy hét alatt lettem több. Lehet, hogy tele voltak a beleim, de rendszeresen mérem magam, és egy hét alatt lettem több három kilóval és azóta tartós maradt....de amióta nem vacsorázok, szépen jönnek le a kilók.:)

2014. okt. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!