Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista srác vagyok. 176 cm magas és 90 kg. Tudom és tisztában vagyok vele, hogy túlsúlyom van. Szeretnék lefogyni és egy kicsit izmosodni is.

Milyen diát ajánlotok és milyen mozgásformát?

(Sajnos konditerembe nem tudok menni.)


Köszönöm a segítségeket!



2014. okt. 2. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam:


Milyen diétát ajánlotok és milyen mozgásformát?

2014. okt. 2. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

a mozgásforma teljesen mindegy, amit szeretsz


étrend: természetes, feldolgozatlan ételek

2014. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrátcsökkentés, főleg, ami a gyors felszívódásúakat illeti.
2014. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
NE egyél cukrot és kenyeret (lisztet) Én ezzel a módszerrel fogytam 10 kilót 4 hónap alatt (70ről 60ra), és még mindig fogyok... persze nem sportolok aktivan, szökőévente futok egyszer kb. Szóval azt kell mondjam nem hülyeség a Norbi update-módszer, pedig én sem hittem benne. Na persze nem kell a kajáit enned, nekem sincs rá pénzem, vannak egyéb alternatívák is.
2014. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is a szénhidrátcsökkentést javaslom, hidd el ez az a módszer ami a legtöbb embernek segít.
2014. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!