Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdem a kardigánt kikönyököln...

Kezdem a kardigánt kikönyökölni, tudnátok ajánlani jó fogyókúrás módszert? 20F 175/110

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél óra szobabicikli minden nap!
2014. okt. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miket eszel?
2014. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ami van itthon, most pl reggelire sonkát szalonnát és kevés kolbászt ettem. Ebédre valami sült hús lesz hasábburgonyával, vacsorára még nem tudom mit eszek
2014. okt. 5. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy heti kaja!Leszel te még 150 kiló is!
2014. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát a szalonna és a kolbász reggelire szerintem is erős. viszont a sonkával egyetértek, próbálj legalább reggel sovány húsokra váltani. ebédre javasolnám köretnek rizs, krumpli és társai helyett a különböző salátákat. És hidd el, nem unalmas mindig salátát enni, rengeteg de tényleg rengeteg recept van az interneten, hogy hogy lehet salátát készíteni, ha akarod minden nap máshogy készíted, és nagyon-nagyon egészséges. Vacsorára semmiképp ne egyél már szénhidrátot, ilyenkor jöhet a túró, sovány húsok, zöldségek. Szerintem az is jó ötlet lenne, ha 6 óra után már nem ennél, én ezzel a módszerrel sokat fogytam, plusz a szénhidrátszegény életmód mint olyan, használhat. És ami a legfontosabb: MOZOGJ, MOZOGJ, MOZOGJ.
2014. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!