Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 centi vagyok és 64 kiló...

Váradi Zita kérdése:

160 centi vagyok és 64 kiló vagyok. Tudom hogy duci de nagyon szeretnék lapos hasat. De hogyan kezdjek bele? Milyen sportot és milyen étrendet tartsak be?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 10:24
 1/3 anonim válasza:
szénhidrátcsökkentést javaslok, valamint minden nap minimum 100 felülést, nekem ez hatott.
2014. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés, ez azt jelenti, ha fogysz, akkor mindenhonnan fogsz, nemcsak hasról.

Igen, jóval kevesebb szénhidrát bevitel, kerüld az édességeket, a cukros üdítőket, az egészségtelen kajákat. Fogyassz megfelelő mennyiségű folyadékot (vizet). Mozogj kb heti 3-szor, a neten találsz egy csomó tornavideót, azokra tornázz (ajánlok két oldalt neked: [link] [link] a felülések jók a hasra, végezd súlyokkal is, ne csak anélkül (súllyal nagyobb hatást érsz el). A hullahopp karika is jó, bár az derék, de a hasra is jó.

2014. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2014. okt. 6. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!