Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik ez a fogyókúra?

Melyik ez a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Van egy fogyókúra amiben nem eszel lisztet,kenyeret,tésztát és ilyeneket. Úgy hallottam ütemesen lehet tőle fogyni. Tudjátok mi a neve? És aki próbálta tudna tippeket mondani?

2014. okt. 5. 15:06
 1/3 anonim válasza:
A nevét nem tudom,de szerintem ezer meg ezer ilyen fogyókúra van..csak ne egyél lisztes cuccokat:) az alapokat tudod,tehát neki láthatsz,de nyugodtan nézz bolondnak,én elkezdtem fogyózni,kevesebbet eszem az igaz,de kialakítottam egy edzés sorozatot,amitól nem halsz meg,nem olyan fárasztó,napi félóra egy óra,formában tart és látványosan jobb fenekem és combom lett :) persze nem muszály az edzéses dolog,csak így azért formában is lennél meg minden:)
2014. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Edzenék is mellette csak előtte le kéne dobnom kicsit :)

Át tudod küldeni akár privátban? :)

2014. okt. 5. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak mert ezeket kihagyod, még nem tuti, hogy fogysz.

Ahhoz kalóriadeficit kell.

Nem ismerek olyan épeszű étrendet, ami mennyiségi korlátozások nélkül fogyást okozna. Pl. a paleo vagy a ketogén diéta tuti nem ilyen, egy nagy súlyfelesleggel rendelkező ember sem fogy tőlük, ha nincs kalóriadeficit.

2014. okt. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!