Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a méretekről, mennyit kéne még fogynom?

Figyelt kérdés

Szerencsére már a kilók nagyját sikerült leadnom, de még nem vagyok elégedett azzal, amit a tükörben látok, viszont ahhoz képest ahonnan indultam, látható a változás. Szerintem centikből jobban meg tudjátok állapítani hogy hogy nézhetek ki:

Csípő: 101 cm

Derék: 75 cm

Mell: 100 cm

Comb: 61 cm

-Első kérdésem, hogy hány kilót tippelnétek ezekhez és 172cm-s magassághoz?

-Második pedig hogy mennyivel lenne már igazán jó alakom? Vagy ragaszkodunk a 90-60-90-hez? :D

Tudom, ezt nehéz így megmondnai kép nélkül, de körülbelül is elég, és tudom hogy ahhoz kell igazodnom amit a tükörben látok, de mégis érdekel más véleménye.


2014. okt. 10. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos én saját magamból tudok kiindulni. Mivel kb. ugyanilyen számokkal indultam neki a diétának csak a mellem alapból kisebb volt már induláskor is mondjuk nem is mérem/mértem, de 100 centi tuti nem volt és a csípőm 2 centivel nagyobb volt. Jelenleg az én számaim:

Cs.: 91, Derék: 67, Comb: 53-54 (igen, az egyik vastagabb :D) Én még mindig azon vagyok, hogy pár centit faragjak ezekből a számokból minimum 2-3 centit. De mivel te magasabb vagy és nyilván "bögyösebb" is nálam és már csak ezért is más a testfelépítésed és az alkatod is azt mondom, hogy neked már bőven megfelelnének az általam írt számok, vagy majd látod, hogy mennyire vagy elégedett velük. Szóval átlagosan kb. 7 centi mindenhonnan.

A kiló megtippelésében megint csak a magasság különbség miatt nehéz saccolni, de kb. most olyan 65 kiló körül (+/- 2 kiló) lehetsz.

2014. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!