Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha combrol akarok lefogyni...

Ha combrol akarok lefogyni akkor futhatok mindennap? Vagy ne mert erositi? Akkor helyette mit mondanatok?

Figyelt kérdés
Ugy tudom ha napi 1200 kaloriat eszek de egeszseges etelbol 4 orankent eszek kaloriaminuszban vagyok mehet a futas mint mozgas mert jol fogyaszt, de ha meg is erosodok tole akkor mi mast csinaljak?
2014. okt. 12. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
-.-' olvass utána normálisan
2014. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod mennyit kellene futnod ahhoz, hogy a combod az izom miatt legyen vastag?... Egy hip-hop elkezdett diétától és futástól nem kell emiatt félned.
2014. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Futástól jelentős kalóriadeficit mellett hirtelen megizmosodni... Ettől ne félj.

Amúgy furák vagytok Ti gyk-s lánykák, nekem se vékony a combom s nemcsak az izomtól, de azért én nagyon örülnék, ha izom jönne fel, kb. bárhova (de főleg mindenhova arányosan) :) Az izom jó, az izom szép, a fogyásban is segít, de főleg jól néz ki s jó esetben értelme is van, nem árt, ha az embernek van egy alapszintnél magasabb fokú fizikai ereje :)

2014. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!