Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklitől honnan fogok...

Szobabiciklitől honnan fogok fogyni, és meg fog vastagodni a lábam az izomtól vagy fogyni is fogok? Ja és reggel tényleg hatásasosabb reggeli előtt és utánna mikor ehetek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenhonnan fogyni fogsz és minimálisan fogsz izmosodni.
2014. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A felsőtested zsíros marad, mivel azt nem dolgoztatod, a lábad pedig izmos és eres lesz mint egy testépítőnek... jaa nem :) Szobabiciklitől önmagában fogyni nem fogsz, azt az étrended határozza meg. Pár száz kalóriát elégethetsz vele, de ha még így is többet eszel, mint kellene, akkor nem ér semmit. A fogyás, hogy honnan fog történni ez a genetikádtól függ, nem tudod irányítani, mint ahogy azt se te határozod meg, hogy hova hízz. Az izomtól pedig ne félj, szobabiciklitől nem fogsz aránytalanul sokat izmosodni, főleg ha nő vagy...
2014. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok az étrendem pedig nagyábol oké:))
2014. okt. 12. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Fú második, azt hittem a mondandód elejét komolyan gondoltad :))))


És igazad van, a fogyás az étrendtől függ!!!!! Kalóriaminusszal fogsz csak fogyni, vagyis ha kevesebb szénhidrátot viszel be, csak mozgástól fogyni nem fogsz!

2014. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég vicces, hogy sokan azt hiszik az izom csak úgy magától felrepül néhány tekeréstől vagy pár lépés futástól. Ahhoz, hogy a lábad megvastagodjon az izomtól évekig kellene tekerned jó pár kilométert naponta. Ráadásul a szobabicikli is csak akkor ér valamit, ha nehéz fokozaton tekersz. Normál tempóban csak időpocsékolás.
2014. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig pont az étrend az, ami a legfontosabb , aztán jön a mozgás, mert hiába mozogsz de mégis kalória pluszban vagy akkor nem fogsz fogyni .... sajnos ez így van, én a másik oldalt állok, én hízni akartam, évekig nem ment, pedig sokat ettem, csak hát NEM mindegy MIT és MENNYIT !

[link]

2014. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért a nehéz fokozat meg a normál tempó két különböző dolog. Én normál tempóban tekerek (mert a nehéz fokozat 1 óráig nem is annyira jó az ízületeknek sem) és igaz, hogy gyorsan, de hatásos, komolyabban nyár eleje óta csinálom, vagyis nem évek óta és szépen izmos lett a vádlim és a combom. Nem fog megvastagodni tőle a lábad, és fogyni is fogsz, ha szénhidrátszegényen eszel és nem léped túl a kalóriakeretet, ami a fogyásodhoz kell a biciklizéssel elért energiahiánnyal pedig segítesz a folyamatot gyorsítani. Ha elég fehérjét és tényleg kevés szénhidrátot eszel,és azért nem csak 20 percet tekersz, akkor szép formás is lehet a lábad. Reggel állítólag hatásosabb, aki tud evés nélkül mozogni intenzíven korán, annak valóban. (szerintem)utána rögtön ehetsz, főleg, ha reggel csinálod.
2014. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!